Neos Maatjes-maker bijeenkomst
Ook de komende jaren willen we bij Neos Groot Brecht blijven inzetten op de buddywerking. Wij noemen dit "maatjes-maker". Wij brengen leden die nood hebben aan een babbel bijeen. Gezellig bij een drankje kletsen, over de kinderen, kleinkinderen, vakantie, vragen van : Hoe los ik dit op, echt vanalles !
Als je een "klik" hebt met één of meerdere personen kan je misschien samen eens afspreken om bijvoorbeeld te gaan wandelen, een pintje te gaan drinken, een kaartje te leggen of natuurlijk samen in te schrijven voor een Neos activiteit zodat je daar niet alleen naar toe moet.
De Neos Groot Brecht maatjes-maker, van onze club is May Aernouts. Zij brengt de mensen van onze club met elkaar in contact.
Heb jij nood aan een maatje? Graag nodigen wij je uit om eens een kijkje te komen nemen op onze bijeenkomt van 26 maart.
Neos Groot Brecht