Voordracht : 'Handchirurgie' op 27 november door dr. Louis Kinnen
Dr. Louis Kinnen is een autoriteit op het gebied van handchirurgie. In deze lezing beschrijft hij de evolutie van deze discipline van 1980 tot op heden.
Lezingen

Praktische gegevens
Conferentiezaal Sportpunt 1
27-11-25
Ontvangst 14:00
Aanvang 14:30
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 100
Deelnameprijs: 10,00 euro voor leden
Deelnameprijs: 15,00 euro voor niet leden
Ook Interessant

Ontspanningsnamiddagen
Rummikub in cafetaria Lago zwembad op maandag 18 mei 2026
De volgende Rummikub gaat niet door op donderdag 14 mei maar wel maandag 18 mei om 14u in de cafetaria van het Lago zwembad. Iedereen van harte welkom!
Rummikub 2026

Lezingen
Voordracht Michael Van Droogenbroeck 7 mei 2026
Michaël is financieel journalist bij de VRT. In de lezing 'investeren in de tweede en derde helft van je leven' geeft hij gouden tips hoe we best omgaan met ons geld. Hoe beleg je als 60-plusser? Mag je bijklussen? Hoe zit het met lenen en schenkingen? Kortom, de ideale gids bij al jullie financiële vragen. Ter info: Deze lezing gaat door in zaal TAP te Moen! Je hoeft niet vooraf in te schrijven.
Voordracht Michael Van Droogenbroeck

Culturele evenementen
Mei-Herdenking
Mei-Herdenking
