16-04-2026 Ontspanningsnamiddag en eerste fietstocht van 2026
Neos Hamme
Contactgegevens
Ook Interessant

25-03-2026 Ontspanningsnamiddag en wandeling in Zogge
Vanaf 14u00 is iedereen welkom in het Ontmoetingscentrum, Neerlandt 2 in Zogge. De wandelaars vertrekken om 14u30 voor een mooie wandeling in het groen, uitgestippeld door Marc, met onderweg een drank en/of plaspauze in "De Echte Bakker" in Grembergen. Zij die niet graag wandelen of wat minder goed te been zijn zijn uiteraard ook welkom voor een spelletje kaart, rummikub of gewoon een gezellige babbel. De namiddag wordt afgesloten met een lekker kaasbuffet. Één drankje is begrepen in de prijs. De overige dranken zijn voor eigen rekening.

23-04-2026 Daguitstap naar Struisvogelboerderij en Jules Destrooper
In de voormiddag bezoeken we de Struisvogelboerderij "Schobbejaks Hoogte" in Tielt. In de namiddag rijden we verder, mits een stop in Bar Agua in Moorslede voor het middagmaal, naar het Bezoekerscentrum Jules Destrooper in Lo en op de terugweg naar Hamme stappen we nog af aan De Oude Kaasmakerij in Passendale (Zonnebeke).

27-04-2026 Comedy met Hans Cools!
Geniet mee van de nieuwste show van comedian Hans Cools! Nu ga je toch wel stoppen?” Niet meteen de felicitaties die je verwacht als je in één keer voor de derde en vierde keer vader wordt. Die vraag zette Hans Cools aan het denken. Want hij wil zijn ecologische voetafdruk graag beperken, maar dan is kinderen krijgen wel het slechtste wat je kan doen. Dat zou toch “wetenschappelijk bewezen” zijn. Al heeft Hans hier zijn twijfels over. En laat twijfel nu net het gevoel zijn dat ons allemaal iets te vaak overmant. Na het overdonderende succes van zijn eerste show is Hans Cools terug met een nieuwe show! “Hans Cools is dé nieuwe rijzende naam binnen de Vlaamse comedy. Als comedian heb je het of niet. Simpel.” - VRT NWS

