Culturele ontmoetingsdag met Barbara Dex
Het Menu
Aperitief
Een glas Cuvée of fruitsap wordt aan tafel geserveerd, vergezeld van een verfijnd wachtbordje met drie culinaire hapjes.
Hoofdgerecht
Supreme van Victoriabaars met gratin Provençal en zuiderse groenten, afgewerkt met een saffraansaus met dille-olie.
Dessert
Luchtige rolbiscuit met rood fruit, afgewerkt met een ganache van witte chocolade en basilicum, geserveerd met aardbeiencoulis.
Dranken
Bij het menu zijn drie dranken per persoon inbegrepen (keuze uit wijn, water, pils, cola of alcoholvrij bier), evenals één kop koffie bij het dessert.
Programma:
10:00 | Vertrek op het Kaaiplein |
11:00 | Onthaal met aperitief |
12:00 | Lunch (zaal Diana) |
14:30 | Optreden Barbara Dex & liveband (zaal Alexandra) |
16:30 | Nakeuvelen bij een glaasje |
17:00 | Vertrek naar Hamme |
Neos Oost-Vlaanderen
Contactgegevens
Ook Interessant

Lezing door Prof. Dr. Wim Distelmans - "Een waardig levenseinde"
Wim Distelmans is in Vlaanderen en ver daarbuiten een autoriteit rond waardig levenseinde. Als jonge oncoloog werd hij geraakt door het uitzichtloos lijden van terminaal zieke mensen. Intussen is er heel wat veranderd.

Ontspanning en fietsen
De fietstocht gaat richting Sombeke met een tussenstop in "Café De Moezen" op Sombeke Dries. Wie het een beetje rustiger aan wil doen is vanaf 14u welkom op het terras of in de cafetaria van Durmedroom voor een drankje, een partijtje kaart of rummikub of gewoon voor een rustige babbel. We sluiten de namiddag af met een koude verrassingsschotel met vis en brood.

Daguitstap naar Dendermonde
Vandaag bezoeken we, natuurlijk met een degustatie, "Brouwerij Malheur" in Buggenhout en daarna rijden we naar Dendermonde waar we in restaurant "Het Vaderland" het middagmaal gebruiken. In de namiddag brengen we een bezoek aan de Honky Tonk Jazz Club met een optreden van een 5-koppig jazz orkestje.