21-02-2026 Grüsse aus Wien - concert

Praktische gegevens
Grüsse aus Wien, het Weens concert van de Internationale Robert Stolz Club, is een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse, aldus ons trouw Neos-publiek. Het concert bekoort elke keer opnieuw trouwe liefhebbers én volslagen leken in de klassieke muziek. Jou ook?
Vertrouwde elementen waar je ook in 2026 op mag rekenen: het grote Robert Stolz Promenade Orkest o.l.v. André Walschaerts, getalenteerde solisten, een koor, een adembenemende balletchoreografie en de mooiste Weense melodieën.
Handig om weten
Ook Interessant

15-01-2026 Nieuwjaarsreceptie
Het oude jaar is bijna voorbij, het nieuwe staat voor de deur. Deze nieuwjaarsreceptie is dan ook het uitgelezen moment om onze beste wensen aan iedereen voor het nieuwe jaar 2026 over te maken. "GELUKKIG NIEUWJAAR"

29-01-2026 Ontspanningsnamiddag en bowling
Tweede bowling, korte lezing in het "Kastels" door de waardin en de kastelijn van brouwerij "Malheur" uit Buggenhout en de namiddag sluiten we af met onze lekkere "pannenkoeken".

22-02-26 Grüsse aus Wien - concert
Dit Weense concert van de Internationale Robert Stolz Club, vormt een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse. Wees welgekomen op zondag 22 februari 2026 in de comfortabele zetels van deSingel!
