Magical Musical Memories met Lissa Meyvis en Hans Peter Janssens - VOLZET!!

Het stond in de sterren geschreven. Na hun hommages aan Kurt Weill en Charles Aznavour duiken Lissa en Hans Peter in het musicalrepertoire.
Culturele evenementen

Praktische gegevens

CC Zwaneberg – Heist-op-den-Berg
17-03-26
Ontvangst 14:30
Aanvang 15:00
Einduur 17:30
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 53
Toegangsticket MMM: 35,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Lissa Meyvis en Hans Peter Janssens serveren een magisch programma met de mooiste
en ontroerendste musicalmelodieën.
Hans Peter, onze internationaal bekende musicalgrootheid,
selecteerde de voor de hand liggende klassiekers plus een
reeks parels die ons doen dromen van een tijd toen musicals
nog wekelijks, soms in zwartwit, op televisie te bewonderen waren.

 

There’s no business like show business, Shall we dance, Kiss me Kate,
Annie get your gun, My fair lady, West Side story, South Pacific, Chaplin,
Call me madam, Mary Poppins, Sunset Boulevard, Tarzan, Cats,
Les Misérables, Phantom of the opera, Love never dies, The Lion King

 

Afbeelding met concert, muziekinstrument, optreden, muziek

Door AI gegenereerde inhoud is mogelijk onjuist.

Hans Peter Janssens

Musicalacteur en - grootheid, behoeft weinig introductie. Na zijn opleidingen aan de Conservatoria van Brugge en Gent, studeerde hij in Londen aan de Guildhall School of Music and Drama en aan de Music Academy of the West in Santa Barbara. Hij reeg daarna de titelrollen in bekende musicals, zoals 'Les Misérables', 'Sweeney Todd' en 'The Phantom of the Opera' aan elkaar. Hij woonde ook een tijd in Londen, om daar furore te maken in de musicalwereld. Hij was de eerste Belg ooit die optrad in het Palace Theater in West End.

Lissa Meyvis

Master klassieke zang magna cum laude is gepassioneerd door opera maar houdt evenveel van American songbook, Frans chanson en jazzy tunes. Lissa zingt in één adem Mozart & Toon Hermans, Brel & Bach, Carpenters & Schubert. Lissa maakte furore met 110 voorstellingen van in 'De schaduw van Toon Hermans', is gastvrouw van het populaire zondagse belcantoprogramma 'Bellissima' en stichtend lid van 'Ode an die Freunde'.

Neos Provincie Antwerpen ism Neos Heist-op-den-Berg

Contactgegevens
antwerpen@neosvzw.be
Deel deze activiteit:

Ook Interessant

Epirus Griekenland NA
Reis

Provinciale reis naar Epirus (Griekenland)

Na een geslaagde provinciale reis naar Albanië kijken we uit naar onze volgende reis met als bestemming Epirus, een verborgen juweel in Griekenland. (Plaatsen zijn beperkt! Zolang de voorraad strekt...)

Belvedere Palace 4697127 1280
Reis

Reis naar Wenen van 20-24/04/2026. Inschrijven via Geert Keppens tot 15.12.2025. VOLZET!!

Neos Herentals organiseert en nodigt de leden van Neos Herentals uit voor een 5-daagse reis naar Wenen van 20 tem 24 april 2026. Het "programma" en het "inschrijvingsformulier" vindt u in het item IN DE KIJKER - KOMENDE ACTIVITEITEN op onze website. Interesse om mee te gaan? Neem dan snel contact op met Geert Keppens vóór 15.12.2025 op GSM nr 0476.42 81 61 of gerard.keppens@telenet.be

Weerman Samuel Helsen
Lezingen

Lezing door weerman Samuel Helsen - Klimaat wereldwijd. 03.03.2026

Samuel Helsen, inwoner van Heist-op-den-Berg, is geograaf van opleiding en gepassioneerd weerman en klimaatdeskundige. Gedurende zijn studies heeft hij veel expertise opgedaan over weersvoorspelling, maar ook over de problematiek van de klimaatverstoring, een probleem dat hem nauw aan het hart ligt. Samuel is maatschappelijk ook zeer geëngageerd, en wil z’n kennis over klimaat zoveel mogelijk overbrengen naar het brede publiek. In de lezing gaat Samuel dieper in op de oorzaken van de huidige klimaatverstoring, wat de gevolgen zijn van de klimaatopwarming en wat we moeten ondernemen om de opwarming tegen te gaan.formatie volgt