04.06.2026_Provinciale Fiets- en Wandeldag - Westerlo

Praktische gegevens
Van prachtige natuur, tot zwoele beekjes, tot goed-bollende fietspaden. Voor ieder wat wils. Op donderdag 4 juni nodigt Neos Provincie Antwerpen, in samenwerking met Neos Westerlo, jullie graag uit om te komen genieten van het zonnetje, en gezellig de natuur van Westerlo te ontdekken.
Jullie zijn welkom vanaf 12u30, zodat jullie genoeg tijd hebben om te parkeren en al van een welkomstkoffie te genieten. Om 14u geven wij het startschot, en mogen de wandelaars en fietsers aan hun tocht beginnen, om nadien de benen onder tafel te steken voor een lekkere Vlaamse stoverij met kroketjes met een lekker dessertje achteraf!
Er zijn drie wandelroutes (van 5, 8 en 12 km) en een fietsroute (van 35 km), gelieve bij de inschrijving jullie keuze duidelijk mee te geven!
Verdere informatie over de wandel- en fietsroutes zal op een later moment meegegeven worden met de bestuursleden van jullie club! Ook informatie over de parking komt op een later moment!
Parkeermogelijkheden:
Bekijk zeker de parkeermogelijkheden via onderstaand document, zodat we op de dag zelf een efficiƫnte en vlotte instroom hebben!
Er zijn strikte regels wat betreft parking rond De Zoerla in Westerlo. Gelieve onderstaand document aandachtig te bekijken, en goed na te denken waarover je het best parkeert op de dag zelf! De nabije parkings worden voorbehouden voor wandelaars, de verdere parkings voor mensen die komen fietsen!
Klik hier voor de parkeermogelijkheden
WANDEL- & FIETSROUTES
Opgelet!
De wandel- en fietsroutes zijn digitaal beschikbaar. Op de dag zelf zullen grote QR-codes ophangen, waar jullie de routes kunnen downloaden en bekijken.
Het is belangrijk dat jullie op voorhand onderstaande app downloaden, zodat het op de dag zelf makkelijker gaat: RouteYou. Via onderstaande link, kan je de QR-code voor de app scannen, en de app installeren op je telefoon!
Link: Beleef de mooiste routes van Belgiƫ | RouteYou
Alle routes werden ook afgepijld door Neos Westerlo: deze markeringen zullen jullie helpen om de goede route te volgen.
Wandelroutes:
De wandelroutes zullen digitaal beschikbaar zijn, na de installatie van de RouteYou-app (zie hierboven). Daarnaast zijn ook grote exemplaren beschikbaar, waarvan je een foto kan nemen.
Klik hier voor de wandelroute van 5km
Klik hier voor de wandelroute van 8km
Klik hier voor de wandelroute van 12km
Fietsroute:
De fietsroute van 35 km zal voor jullie uitgeprint klaarliggen, zodat een papieren versie meegenomen kan worden. De route is, zoals de wandelroutes, ook digitaal beschikbaar via de RouteYou-app (zie hierboven).
Ook Interessant

15.10.2026 Lezing door Prof. Dr. Paul Calle - Gevolgen van drugs en alcohol
Meer informatie volgt

19.11.2026 Lezing door William Van Vooren - Een wandeling doorheen Sicilië aan de hand van de maffia, La Cosa Nostra
Meer informatie volgt - https://www.literatuurvlaanderen.be/

25.09.2026 Bezoek be-Mine en Todi. Daguitstap bus Beringen
Meer informatie volgt
