Najaarswandeling in Sint-Truiden 21/10/2025
Verslag najaarswandeling in Sint-Truiden
De weergoden waren ons gunstig gezind vandaag!
In het Begijnhof mocht een bezoekje aan het kerkje met de mooie muurschilderingen natuurlijk niet ontbreken. Vandaar ging het via het Speelhof naar het kerkje van Guvelingen. Daar kwamen we te weten, welke leuke verrassing in de rugzak van Herman D. verstopt zat.
Na de wandeling was er nog tijd voor koffie en taart in de Trudo-sporthal.


Nieuwsbrief
Tijdschrift oktober-november-december 2025
Driemaandelijks tijdschrift met een terugblik op de voorbije activiteiten en een vooruitblik op wat jullie nog mogen verwachten
Tijdschrift oktober-november-december 2025

Actueel
Kerstfeest in 't Krekelhof te Kuringen op donderdag 11 december 2025 om 12u.
Kijk onder "Programma" voor de uitnodiging van ons kerstfeest. Tijdig inschrijven is de boodschap!
Kerstfeest in 't Krekelhof te Kuringen op donderdag 11 december 2025 om 12u.

Activiteit
Daguitstap "Lam Gods Experience" en Gentse Floraliën
Op woensdag 6 mei 2026 organiseert Neos Herk-de-Stad een daguitstap naar Gent in samenwerking met busreizen Lauwers. Wij bezoeken het Lam Gods Experience in de voormiddag, nemen een driegangenlunch en genieten in de namiddag van een bezoek aan de Gentse Floraliën. De prijs voor Neos-leden bedraagt 89 euro. Verdere informatie volgt later!
Daguitstap "Lam Gods Experience" en Gentse Floraliën
