261108 Banket

Praktische gegevens
Ook dit jaar hebben we gekozen voor de formule "Les Dimanches". Na de receptie met amuses genieten we van een uniek concept.
Twee voorgerechten, een met bediening en een buffet.
Keuze tussen 3 hoofdgerechten.
Dessertbuffet.
Koffie met koekje.
Dit bijzondere concept wordt exclusief aangeboden door feestzaal ’t Klokhof – een echte beleving voor fijnproevers met sharing, klassieke tafelbediening en dessertenbuffet.
Voor slechts 80 € per persoon genieten we samen van een uitgebreide receptie, een heerlijk feestelijke menu met kwalitatieve wijnen en andere dranken tot en met de koffie.
Wacht niet te lang, zodat we samen kunnen klinken op een feestelijke dag, lekker eten, fijne wijnen met warme vriendschappen en fijn gezelschap !
We hopen van harte dat je erbij bent!
Inschrijven kan tot 1/11.
Neos Heule
Contactgegevens
Ook Interessant

Neos Heule Cruise op de Seine-26
Cruise op de Seine met leden van NEOS Heule.

Start to Cruise-1115
Kennismakingscruise met ervaren Neos Heule gids.

13-10-2026 Neos Dictee(dt)
In het Neos Dictee nemen de ervaren neos'ers het op tegen de studenten journalistiek van Howest Kortrijk. De sfeer is gezellig ... niemand is verliezer. Woordkunstenaar Joris Denoo is present als opsteller en voorlezer. Tijdens het verbeteren brengt lector Nico Van Den Abeele een talige voordracht. Wie gaat dit jaar met de eer en de titel lopen?
