Bedrijfsbezoek : AZ Delta achter de schermen (3/2/26)

We gaan op bezoek bij AZ Delta. Deze maal niet op ziekenbezoek of consultatie, neen. Met een gids wordt dit een bezoek achter de schermen. Inschrijving kan vanaf 5 januari 2026 tot 20 januari 2026 of tot de activiteit is volzet.
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

Praktische gegevens

Verzamelplaats : inkom RADAR (tegenover apotheek). Parkeren op bezoekersparking.
03-02-26
Ontvangst 13:45
Aanvang 14:00
Einduur 16:30
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 8
Rondleiding met gids +drankje: 10,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Het AZ Delta is het fusieziekenhuis van het vroegere H. Hartziekenhuis Roeselare-Menen vzw en het Stedelijk Ziekenhuis Roeselare. Ook het ziekenhuis van Torhout maakt er deel van uit.
Het AZ Delta telt meer dan 4000 werknemers en zijn meer dan 330 artsen actief.
In 2023 kwamen meer dan 640.000 mensen op raadpleging.

Een bezoek ‘achter de schermen’ is dus zeker de moeite waard.

Eerst krijgen we een korte voorstelling van AZ Delta. Daarna vernemen we meer over de logistieke processen van keuken, schoonmaak en afval en mogelijks ook het logistiek proces van het operatiekwartier.  Daarna krijgen we uitleg over de MUG en het Paramedisch Interventieteam.
Indien mogelijk volgt ook nog een kijkje in het W.Vl. Centrum voor seksueel geweld.
We sluiten daarna af in RADAR met een koffie of frisdrank.
Het bezoek zal ongeveer 2 uur duren.
Houd er rekening mee dat er wel wat afstanden  moeten afgelegd worden en ook trappen moeten genomen worden.


AZ Delta biedt ons dit bezoek gratis aan, maar we doneren het inschrijvingsgeld voor een goed doel van de Koning Boudewijn Stichting.