Uitstap : het Navigo visserijmuseum en het Westfront bezoekerscentrum.

We gaan op bezoek in Koksijde naar het visserijmuseum en daarna na Nieuwpoort naar het Westfront bezoekerscentrum. Alle informatie en mogelijkheid tot inschrijven volgen nog. Maximum 50 deelnemers.
Culturele daguitstappen

Praktische gegevens

28-05-26
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 0
Op voorhand inschrijven verplicht

Het eerste bedrijfsbezoek brengt ons naar Zedelgem en CNH-New Holland.  De firma CNH Industrial is wereldwijd gevestigd maar heeft een belangrijke productievestiging voor landbouwmachines in Zedelgem.  Neos Hooglede-Gits heeft dit bedrijf in 2017 al op het programma gezet maar wegens het succes van dit bezoek willen we dit nogmaals aanbieden aan de (nieuwe) leden. CNH is de grootste fabriek in West-Vlaanderen en bouwt vanuit Zedelgem grote maaidorsers  voor de hele wereld. Er werken zo’n 3000 werknemers.
Tijdens de bedrijfspresentatie kunnen we genieten van een lekker kopje koffie en daarna worden we een gegidst in de fabriek. Ongetwijfeld de moeite om dit te zien.
Na de lunch in Salons Denotter trekken we in de namiddag naar Brugge voor een bezoek aan een micro whiskydistileerderij. Hier wordt de beste whisky van de Benelux gestookt. Het bezoek is niet alleen een leuke activiteit voor de liefhebbers van sterke drank, maar ook voor iedereen die interesse heeft in ambachtelijke productiemethoden. Het biedt een unieke kijk op een fascinerend proces dat al eeuwenlang wordt verfijnd en gewaardeerd.
Na een bedrijfsfilm volgt de rondleiding en we proeven er natuurlijk ook eens (maar voor wie geen alcohol drinkt is natuurlijk iets anders voorzien).  Proost !