Provinciale wandeldag Neos West-Vlaanderen

Praktische gegevens
De wandelroutes laten jullie kennis maken met de gemeente waar we te gast zijn. Met de Neos-club Ingelmunster bieden we onze leden een 'pakket' lunch + wandeling aan (verplicht inschrijven - zolang de voorraad strekt).
Met de clubleden wordt afgesproken om 11.30 uur om samen te aperitieven en te lunchen; na de lunch kan, wie wil, gaan wandelen.
Zodra alle info beschikbaar is volgt de volledige info
Neos vzw
Contactgegevens
Ook Interessant

Tom Van de Weghe: Geopolitiek zonder paniek
VRT NWS-expert Tom Van de Weghe is een verhalenverteller met wereldervaring, iemand die begrijpt dat geopolitiek niet alleen over macht gaat, maar ook over mensen, ideeën en technologie. Op basis van zijn unieke terreinervaring– van Oekraïne tot Silicon Valley en Peking – gidst hij ons door de ingrijpende geopolitieke verschuivingen van vandaag.

Prof. dr. Dirk Devroey: Gezond ouder worden
Tijdens deze voordracht analyseert Prof. dr. Dirk Devroey de waarde van de nieuwe medische stromingen binnen onze gezondheidszorg. Aan de hand van wetenschappelijke inzichten leert hij het publiek kritisch kijken naar gezondheidstips en medicatiegebruik. Een essentiële gids voor wie op zoek is naar de waarheid achter de hedendaagse gezondheidsclaims.

Frank Keunen: Goestingen – Leef als toerist + nieuwjaarsreceptie
Een warme, toegankelijke voorstelling die ontroert, relativeert en inspireert. Eentje die je niet alleen laat nadenken… maar misschien ook iets laat veranderen. Kom kijken. En leef — al is het maar voor even — als een bewuste toerist. Na de voorstelling heffen we – met veel goesting - samen het glas op het nieuwe jaar!
