Luc Van de Ven: De psychologie van het ouder worden

Praktische gegevens
Troost: over ouderdom, zorg en psychologie.
Vandaag genieten vele ouderen van een gelukkige en wijze tweede levenshelft. Helaas is dit niet voor iedereen weggelegd; de ouderdom heeft ook zijn onmiskenbaar minder fraaie kanten. Vroeg of laat wordt trouwens iedereen in meer of mindere mate geconfronteerd met verlies: lichamelijke veranderingen en verstoringen, vermindering van de efficiëntie van het geheugen, ziekte en overlijden van een geliefde, onopgeloste familiale conflicten, depressie,… Sommigen lijden aan dementie.
Bij het omgaan met deze verlieservaringen is het hebben van een vertrouwenspersoon van zeer groot belang.
Edgard Meuleman
Contactgegevens
Ook Interessant

Provinciale reis naar Epirus (Griekenland)
Na een geslaagde provinciale reis naar Albanië kijken we uit naar onze volgende reis met als bestemming Epirus, een verborgen juweel in Griekenland. (Plaatsen zijn beperkt! Zolang de voorraad strekt...) Je reserveert je plaats en betaalt rechtstreeks bij InterSoc.

22.02.2026 Grüsse aus Wien_concert
Dit Weense concert van de Internationale Robert Stolz Club, vormt een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse. Wees welgekomen op zondag 22 februari 2026 in de comfortabele zetels van deSingel!

Christian Clauwers: Storytelling photography
“De frontlinies van klimaatverandering: van de polen naar de oceaan" oftewel De klimaatcrisis en de toekomst van onze geschiedenis.