Melodieën voor Miljoenen: Wien...bleibt Wien!

Inschrijven kan tot 24 mei. Inschrijving is definitief na betaling.
Culturele evenementen

Praktische gegevens

Elisabethzaal, Antwerpen
26-10-25
Ontvangst 15:30
Aanvang 16:00
Einduur 19:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 17
Optreden: 54,00 euro voor leden

Een gouden 'allesbehalve ouden' klassieker. Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2025 opnieuw verwennen met een wervelend concert in de prachtige Koningin Elisabethzaal.

De titel zegt het helemaal: Wenen... blijft Wenen! Sommige muziek is onvergankelijk. De Weense melodieën vormen een onuitputtelijke bron van schoonheid en kippenvel. Onbetaalbaar, en voor Neos-herhaling vatbaar. Ondertussen zijn we al aan de 13e editie toe! Laat je betoveren tijdens een sprankelende middag vol muzikale pracht en praal. Dit concertprogramma neemt je mee op een onvergetelijke reis door de wereld van Mozart, Strauss en Lehár. Geniet van de tijdloze klanken van de Ouverture tot Boccacio, de romantische melodieën uit Le Nozze de Figaro en de vrolijke deuntjes van de keizer van de operette, Franz Lehár. Met een mix van orkestwerken, prachtige zang en meeslepende duetten belooft het opnieuw en feest voor alle zintuigen te worden.

Programma: Deel 1 - Mozart, Strauss und Co
                     Deel 2 - Keizer van de operette: Franz Lehár
Datumzondag 26 oktober 2025 om 16.00u.
LocatieKoningin Elisabethzaal te Antwerpen
Ticket€ 54
Laat je betoveren tijdens een sprankelende namiddag vol muzikale pracht en praal.
Schrijf je onmiddellijk in en betaal € 54 met een instant overschrijving en dit vóór 24/05/2025 op ons gekend rekeningnr. BE57 7341 3722 8535.
Je inschrijving is pas definitief na betaling.

Neos vzw