Bedrijfsbezoek Nike (Laakdal)
NIKE wil consumenten en retailers in Europa en de rest van de wereld beter bedienen. Daarom besloot de sportkledingproducent de distributiecapaciteit uit te breiden volgens de nieuwste eisen op het gebied van energie en milieu.
Deze overwegingen leidden tot de bouw van het distributiecentrum Wings in het Belgische Ham. Het gebouw maakt onderdeel uit van de NIKE European Logistics Campus (ELC) in Belgiƫ. De keuze voor deze locatie was een zeer bewuste, want het terrein is uitstekend bereikbaar via kanalen, treinverbindingen en snelwegen. Bovendien wordt via het Albertkanaal ruim 95% van alle containers aangevoerd, wat het wegennet 14.000 vrachtwagenritten per jaar bespaart.
We gaan kennis maken met de werking van dit bedrijf.
Het bedrijfsbezoek dat twee uur duurt begint om 15.00 u en we zijn aanwezig om 14.45 u
Het adres is : Nikelaan 1 te 2430 Laakdal Met eigen vervoer of carpoolen. Meer informatie wordt meegedeeld aan de deelnemers.
Inschrijven is verplicht omdat we vooraf de lijst van de aanwezigen moeten doorgeven.
Neos Kasterlee
Contactgegevens
Ook Interessant

Provinciale reis naar Epirus (Griekenland)
Na een geslaagde provinciale reis naar Albanië kijken we uit naar onze volgende reis met als bestemming Epirus, een verborgen juweel in Griekenland. (Plaatsen zijn beperkt! Zolang de voorraad strekt...)

Magical Musical Memories met Lissa Meyvis en Hans Peter Janssens
Het stond in de sterren geschreven. Na hun hommages aan Kurt Weill en Charles Aznavour duiken Lissa en Hans Peter in het musicalrepertoire.

Dansvoorstelling 'Amadeus - A Requiem of Love'
Het wereldberoemde dansgezelschap Szeged Contemporary Dance Company (SCDC) wist Neos de voorbije jaren al te verbluffen met dansvoorstellingen 'Carmina Burana' en 'The Nutcracker'. Hun gloednieuwe productie 'Amadeus' belooft wederom modern ballet van het hoogste niveau! Sprankelend, hedendaags en betoverend.

