De eerste Limburgse Neos-TD met Golden Evergreens gebracht door het live orkest "De Bonanzas"
Inschrijven kan enkel via je Neos-club.
“GOLDEN EVERGREENS”
De eerste Limburgse Neos-TD met Live orkest: De Bonanzas

De Bonanzas trekken met hun evergreens opnieuw alle registers open voor een heerlijke nostalgische namiddag. Ons collectief muzikaal geheugen krijgt een opfrisbeurt, muziek gebracht door gepassioneerde muzikanten die hun vak verstaan.
Herkenbare klassiekers van Elvis, The Everly Brothers en The Beatles passeren de revue, net als parels van Fleetwood Mac en The Moody Blues. Ook eigen nummers uit onze Lage Landen ontbreken niet. Allemaal liedjes die ooit de dansvloer deden vollopen en vandaag nog steeds raken.
In de warme sfeer van de jaren zestig en zeventig nodigen De Bonanzas uit om te luisteren, mee te zingen en als je zin hebt kan je zelfs een dansje wagen
🌿 GOLDEN EVERGREENS; muziek van toen, die nog altijd blijft leven.

Mis deze eerste editie niet – laat de muziek je meenemen!
Dresscode: Evergreen!
Laat je inspireren door het thema:
· Draag groen of een outfit uit de gouden jaren ’60 en ’70
· Kleurrijk, speels of stijlvol – alles mag zolang het evergreen ademt.
Neos Limburg
Contactgegevens
Ook Interessant

Bowlen en gezelschapspellen 17 feb 2026.
Kom een keertje van je luie zetel, voor een gezellige namiddag bowlen, gezelschapsspellen of gewoon een babbeltje slaan met een lekker glaasje. Of u graag een strike gooit of liever een spelletje speelt, gezelligheid staat voorop. Er is een mooie prijs voor de winnaars, wij zorgen voor koffie en vlaai. Andere consumpties dient u zelf af te rekenen aan de kassa. INSCHRIJVEN MOGELIJK TOT: 12 feb 2026.

Lezing, Dr stockx, Radioloog. Hoe herken ik een beroerte.
Dr Stockx, radioloog, Interventie radioloog in het ZOL. geeft ons uitleg hoe het zo vlug mogelijk kunnen herkennen van acute beroertes en er is maar een advies, snel handelen en 112 bellen. INSCHRIJVEN MOGELIJK TOT 20/2/2026 Tijdens de pauze is er koffie en vlaai. Hartelijk welkom.

Daguitstap DronePort
Daguitstap DronePort 12 maart 2026 Het is niet meer weg te denken in onze huidige maatschappij, kort bij huis horen of zien we al eens een drone overvliegen, in het verkeer, de beveiliging, maar ook in de oorlog nemen drones grote een plaats in. Een reden te meer om hier met Neos Kinrooi een kijkje te gaan nemen in St Truiden waar DronePort zich bevindt. Het industriepark DronePort biedt met zijn 28 hectare een state- of -the -art testomgeving aan voor innovatieve bedrijven in de lucht vaart- en drone industrie. Je vindt er een bruisend ecosysteem van onderzoekers, start-ups en ondernemers, alsook een specifieke incubator voor jonge bedrijven. Na een presentatie en een rondleiding maken we kennis met een drone demonstratie en een sensation- simulator flight. Tussen het bezoek en de demonstraties in krijgen we een lekker pasta buffet. Laat u verrassen en verbazen, daar waar Limburg trots en groot in kan zijn. Vlug inschrijven is de boodschap, 50 PERSONEN IS HET MAXIMALE AANTAL.

