Petanque en gezelschapsspellen
Op 14 september 1822 werd bekendgemaakt dat de Fransman Champollion er in geslaagd was de Egyptische hiërogliefen te ontcijferen dankzij de steen van Rosetta. Wij herdenken deze ontdekking met een leuk spelletje petanque, rummicub of scrabble. We zorgen voor de dranken en natuurlijk de cake. Alle leden zijn welkom
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens
Colomba petanquehal, Wijngaardstraat 1 te Kortenberg
14-09-26
Ontvangst 13:30
Aanvang 13:30
Einduur 16:30
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Fotolicentie: © Hans Hillewaert /
Sylvia
Contactgegevens
sylvia.didden@live.be
Ook Interessant

Gezellig samenzijn
Viering Neos Kortenberg 35 jaar
Neos Kortenberg wordt 35 jaar. Dit hebben jullie al kunnen vernemen uit onze laatste nieuwsbrieven. Bij deze nodigen we jullie graag uit om deze verjaardag te vieren tijdens een gezellig samenzijn. In het bijzonder nodigen we de nieuwe leden van het voorbije jaar uit om ons beter te leren kennen.
08.09.2026 Neos Kortenberg 35 jaar

Sport- en bewegingsactiviteiten
Fietsen & Wandelen in Testelt
Wandelaars en fietsers zijn welkom om te genieten van de mooie natuur. Nadien is er de mogelijkheid om samen te dineren.
17.09.2026 Fietsen en wandelen

Culturele daguitstappen
Kortrijk daguitstap
Boeiend dagbezoek aan de stad Kortijk
22.09.2026 Kortrijk daguitstap
