De vogel en de componist

Praktische gegevens
Van Beethoven tot Pink Floyd, componisten hebben zich laten inspireren door onze gevederde vrienden. Kom luisteren naar de grappige en verrassende verhalen over vogelzang, imitaties en waarom wij niet horen wat vogels horen. Een namiddag vol humor, muziek en verrassende inzichten, gebaseerd op zijn genomineerde boek voor de Jan Wolkerprijs. Na de lezing volgt een gezellig etentje in de Ridderzaal van de Oude Abdij. Mis deze unieke kans niet!
Menu:
A: Tagliata van rundsvlees met bospaddestoelen, roomsaus, tagliatelle pasta en Parmezaanse kaas.
B: Gebakken zalmfilet op een bedje van gestoofde prei, gratin en bearnaisesaus
Nagerechtje: Bruisende afsluiter
Deelname: lezing, aperitief en maaltijd: 55 EURO
Dranken bij de maaltijd zijn niet inbegrepen
C: neemt niet deel aan het etentje
Praktische informatie
- de lezing gaat door in de Ridderzaal van de Oude Abdij
- Parkeren op GC Colomba - Wijngaardstraat 1 in 3070 Kortenberg
Programma:
| 15:00 | Ontvangst met koffie, thee en water |
| 15:30 | Lezing tot 17 u - mogelijkheid tot stellen van vragen |
| 17:00 | Aperitief |
| 17:30 | Etentje uit de keuken van Bar Bruis |
Danielle & Sylvia
Contactgegevens
Ook Interessant

Petanque en gezelschapsspellen
We vieren vandaag het briljanten huwelijksjubileum van wijlen Boudewijn en Fabiola. Zelfs al zijn zij er niet meer bij, wij wel. We spelen petanque en gezelschapsspellen en genieten van een babbeltje bij een drankje en een stukje cake.

Majestueus wandelen in het Solvay Domein
We zoeken het wat verder vandaag en rijden naar het Solvaydomein/ Stichting Folon in Terhulpen.

Petanque en gezelschapsspellen
In 1997 overleed op 5 januari de geestelijke vader van Guust Flater, met name André Franquin. Onze petanquespelers komen vandaag niet om te flateren, net als de rummicubbers en scrabbelaars zijn ze in de winning mood. Daarbij horen natuurlijk drankjes en een stukje cake, ook voor de gezellige babbelfreaks.
