Wandeling in Kalkland in Nederland : de Kunradersteen route, 12,5 KM maandag 21 september 2026
Vertrek om 9u aan de tennisvelden, carpoolen
Parking en vertrek van de wandeling aan de Bernardushoeve, Mingersborg 20-22, 6367 JX Voerendaal
Meenemen : picknick en stevige schoenen.
Deze eerste wandeling van het seizoen belooft een mooie wandeling te worden. Onze wandeling leidt ons langs eeuwenoude hoeves, een nog actieve steengroeve, enkele wijndomeinen en prachtige vergezichten.
Rond 12u30 komen we aan bij de herberg DE PINTELIER, Valkenburgerweg 33, Voerendaal, waar we iets kunnen nuttigen. Omdat ze zelf eten serveren mogen we daar onze picknick niet opeten, maar voor zij die er zin in hebben kunnen een dagverse soep met brood à 9 € krijgen. Erna is er nog gelegenheid genoeg om je picknick te eten.
Het “Land van Kalk” in Zuid-Limburg is een uniek gebied gevormd door miljoenen jaren oude zeebodem, gekenmerkt door kalksteen (mergel), kalkgraslanden en een rijke flora en fauna. Het gebied biedt steile hellingen, holle wegen en bloemrijke graslanden, ideaal voor wandelen.
Info via de Whatsapp-groep Blow of bij Emy 0495 90 25 88 of Josée 0493 64 90 17.
Ook Interessant

2026.10.11 L "MIJN Leven" musical van Amuse vzw
INSCHRIJVEN TOT 11/09/2026 Neos Limburg is fier om een initiatief uit de provincie te kunnen steunen. MIJN leven - de musical is een volledig originele productie geïnspireerd op het rijke Limburgse mijnverleden.

2026.12.14 L Christoff "Kerstconcert"
Neos Limburg mag zich alvast opmaken voor de gezelligste concerten van dit (na)jaar! Christoff, al jaren dé onbetwistbare kerstkoning, trekt in december opnieuw op tournee en wij zijn erbij.

2026.11.17. L "Rozeke" met Warre Borgmans
Rozeke is een (bijna) waargebeurde theatermonoloog over de uitvinding van de sifon, liefde, familie en de prijs van succes. Warre Borgmans is een gevierd Vlaams theater-, televisie- en stemacteur die vooral bekend is van zijn iconische rollen in legendarische Vlaamse series als Het Eiland en Windkracht 10.

