22-10-26 VAN DIAGNOSE TOT BEHANDELING: DIABETES HELDER UITGELEGD
Dr. Nele Myngheer studeerde in 2010 af als arts aan de KU Leuven. In 2016 rondde zij haar specialisatie in endocrinologie-diabetologie af aan het UZ Leuven. Sinds 2017 is zij werkzaam als endocrino-diabetoloog in AZ Groeninge, waar zij een bijzondere interesse heeft in de begeleiding van mensen met diabetes en de aanpak van de bijhorende complicaties.
In deze heldere en toegankelijke voordracht neemt zij u mee langs diagnose, behandeling en preventie, en wordt stap voor stap “Diabetes ontrafeld: feiten, fabels en oplossingen”.
Koffie / thee en koffiekoek inbegrepen
Neos KORTRIJK
Contactgegevens
Ook Interessant

KAART- EN SPELNAMIDDAG
De kaart- en spelnamiddagen vinden telkens plaats op maandagnamiddag. Er is geen verplichte inschrijving. Niet-leden betalen evenwel € 2,- voor deelname.

13-10-2026 Neos Dictee(dt)
In het Neos Dictee nemen de ervaren neos'ers het op tegen de studenten journalistiek van Howest Kortrijk. De sfeer is gezellig ... niemand is verliezer. Woordkunstenaar Joris Denoo is present als opsteller en voorlezer. Tijdens het verbeteren brengt lector Nico Van Den Abeele een talige voordracht. Wie gaat dit jaar met de eer en de titel lopen?

2026.10.27 Slotmanifestatie Fietszoektocht
Feestelijke afsluiter van de fietszoektocht, inclusief prijsuitreiking. Lezing door voormalig profwielrenner Jelle Wallays over zijn carrière en weg na de topsport. Hij fietste door Europa voor Kom op tegen Kanker en werkt vandaag samen met een slechtziende sporter richting de Paralympische Spelen van Los Angeles 2028. Een verhaal vol passie, veerkracht en nieuwe dromen.
