FLORALIEN GENT - HALVE DAGUITSTAP
Er kan helaas niet meer ingeschreven worden.
Thema 2026: Bloemen verbinden
Floraliën 2026 barst van kleur, geur en emotie en zet de verbindende kracht van bloemen en planten in de kijker. Ze doen namelijk meer dan alleen verrassen: ze brengen mensen samen, raken harten en scheppen nieuwe verbintenissen, zelfs in moeilijke tijden. Laat je inspireren en ontdek hoe een vleugje flora de band met de omgeving kan versterken.
Inschrijven via de website of
op rekening BE53 2850 2632 8253 VAN NEOS KORTRIJK
Programma:
| 11:40 | Station Kortrijk |
| 11:58 | Trein vertrekt |
| 12:00 | Vertrek naar Citadelpark (ongeveer 1,5 km wandelen) |
| 13:00 | Bezoek tentoonstelling met gids |
| 15:00 | Gezellige babbel ter plaatse of mogelijkheid om Floraliën individueel te bezoeken |
| 17:36 | Trein terug naar Kortrijk (spitsuur) |
| 18:09 | Trein terug naar Kortrijk (daluur) |
NEOS KORTRIJK
Contactgegevens
Ook Interessant

KAART- EN SPELNAMIDDAG
De kaart- en spelnamiddagen vinden telkens plaats op maandagnamiddag. Er is geen verplichte inschrijving. Niet-leden betalen evenwel € 2,- voor deelname.

LINEDANCE
Op woensdagvoormiddag verzamelen we in het Groeningeheem, Passionistenlaan 1B om te lijndansen. Je kan gelijk wanneer instappen, want de eenvoudige dansen worden aangebracht door de ervaren lesgeefster Anne-Marie Vanhoenacker en regelmatig herhaald. Linedance is er niet alleen voor dames. Heren zijn ook welkom.

04-06-2026 Provinciale wandeldag West-Vlaanderen
Neos Heule organiseert dit jaar de Provinciale Wandeldag van Neos West-Vlaanderen in de mooie streek van Zuid-Kortrijk.
