RUSLAND-OEKRAINE, OORLOG TUSSEN 2 BROEDERVOLKEREN

Praktische gegevens
We bespreken vervolgens de oorlog en de leugens die Poetin hanteert om zijn buurland te wurgen en we analyseren ook de Westerse sancties, de houding van China en andere belangrijke landen en de gevolgen van de oorlog voor Europa en voor de wereld.
Jef Abbeel studeerde Klassieke filologie en Geschiedenis aan de KU Leuven. Via het Fulbright-programma trok hij vervolgens naar de University of San Francisco.
Inschrijven via de website (rode knop) of door het juiste bedrag over te schrijven op rekening van NEOS KORTRIJK met vermelding "13 maart 2025"
NEOS KORTRIJK
Contactgegevens
Ook Interessant

CIRQUE DU SOLEIL: ALEGRIA - IN A NEW LIGHT!
Liefhebbers van Cirque du Soleil kunnen reikhalzend uitkijken naar het najaar. De wereldberoemde Alegría show, in 2019 in een nieuw en moderner jasje gestoken, komt voor het eerst naar België.

WANDELEN IN DE GAVERS
We wandelen zoveel mogelijk op verharde of half verharde wegen door het domein (max. 4 à 5 km).

SLOTMANIFESTATIE FIETSZOEKTOCHT WEST-VLAANDEREN
In de zomer van 2025 fietsten we langs bloemrijke graslanden en het landbouw- en heidelandschap van Ruiselede, Beernem, Oostkamp, Wingene en Aalter (de Bulskampveldroute). Op deze geanimeerde namiddag worden de correcte antwoorden bekend gemaakt en kennen we de winnaars.