Bloembollen actie van Pim
Beste organisatie uit Laakdal,
Dorpshuis De Pimpernel organiseert een bloembollenactie ten voordele van onze Laakdalse tuinen, onze bijen en andere insecten en ook onze Mia’s of Mensen in armoede.
Bij De Pimpernel dragen we bloemen én insecten een warm hart toe. Vorig jaar plantten we zelf 1.000 bloembollen in onze natuurlijke tuin in Groot-Vorst en dit jaar willen we ook jullie inspireren!
Of je nu een grote tuin hebt, een klein hoekje groen of gewoon een plantenbak op het terras: overal is plaats voor bloembollen. In de lente zullen de eerste bijen, hommels en andere kleine insecten dankbaar zijn voor hun nectar- en stuifmeelbuffet.
Doe mee en tover ook stukjes van Laakdal om tot plekken vol kleur en leven!
En... je steunt hiermee ook de werking van dorpshuis De Pimpernel. We organiseren, met steun van de Mobiele Tandartsen en Welzijnszorg , een tandzorgtraject voor Mensen in armoede uit Laakdal en dit in de loop van 2026. Hoe meer centen we hebben, hoe meer mensen we blij kunnen maken met dringende tandzorg.
Kijk hier voor het bloembollen overzicht https://sites.google.com/view/bloembollenactie-de-pimpernel. Je kan kiezen uit 30 soorten. Ben je toch op zoek naar een andere lentebol of grote hoeveelheden van één soort, geef een seintje!
Dank om onze actie even onder de loep te nemen, om in te zetten op kleur en verbinding. Samen laten we Laakdal bloeien!
Warme groet van Team Pimpernel
dorpshuis De Pimpernel
Kerkstraat 8 – 2430 Laakdal
Tel. 0486 46 85 08
info@pimpernellaakdal.be www.pimpernellaakdal.be

Ladies Night Buurthuis 13/12/2024
Met 29 leden hebben we van dit komische toneelstuk "Ladies Night" door Klim-optoneel genoten. Voor sommigen onder ons met buikpijn van het lachen.

Kesmet in Veust
Op zaterdag 14/12/2024 stonden we met een Neos standje op de kerstmarkt in Vorst om onze lokale club te promoten. Heb je onze nieuwe Neos Beach vlag gezien? Er is 1 gratis lidmaatschap voor 2025 verloot. Welkom aan Leona Colebunders bij Neos Laakdal.

De Verenigingspil
Mensen met elkaar in verbinding brengen en uit de eenzaamheid halen is één van de speerpunten bij de koepel NEOSvzw. Als lokale Neos club zetten wij graag onze schouders mee onder dit initiatief en zoeken een manier om de campagne van de verenigingspil in Laakdal te lanceren. Alle Dokters en Apothekers hebben een pakket ontvangen met twee affiches en 6 doosjes.