Londen – cultuurdriedaagse met Abba Voyage Show
Wat staat zeker op ons/jouw verlanglijstje:
- British museum
- Golden Eye
- National Gallery
- Nationale bank van Londen
- Wandeling Covent Garden
- Carnaby Street
- Bij terugkeer: Canterbury met bezoek aan de kathedraal
- Unieke show ‘Abba Voyage’
- ...
‘Diehard-fan’ van Abba of nieuwsgierig naar het laatst nieuwe technische hoogstandje inzake showbeleving? Dan is ‘Abba Voyage’ de reis naar Londen waard. Een uniek multimediaal totaalspektakel waarin deze wereldberoemde Zweedse popgroep ‘echt’ op het podium staat. Oftja, hun avatars. Je gelooft letterlijk je ogen niet. Oren kom je eveneens tekort, net als kelen om uit volle borst uit mee te zingen!
De inschrijvingen voor deze cultuurdriedaagse werden ondertussen afgesloten.

De Verenigingspil
Mensen met elkaar in verbinding brengen en uit de eenzaamheid halen is één van de speerpunten bij de koepel NEOSvzw. Als lokale Neos club zetten wij graag onze schouders mee onder dit initiatief en zoeken een manier om de campagne van de verenigingspil in Laakdal te lanceren. Alle Dokters en Apothekers hebben een pakket ontvangen met twee affiches en 6 doosjes.

De Pimpernel
Bij Neos Laakdal ondersteunen wij alle projecten waar mensen zich kunnen verbinden. Sinds 1 december 2024 verwelkomen vrijwilligers jou in de koffiekamer, de eetkamer of de living bij Pimpernel. En bij droog weer ook in de tuin. Iedereen die overdag graag eens 'op een ander' in de zetel of aan tafel wil gaan zitten, is welkom in deze nieuwe pauzeplek voor buurtbewoners.

Londen – cultuurdriedaagse met Abba Voyage Show
Londen, what’s not to like? Een wereldstad die je moét gezien hebben. Neos neemt je mee! In samenwerking met reispartner Lauwers.