Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'

Praktische gegevens
"In mir klingt ein lied"
Dit unieke concert presenteert een schitterende selectie van operette-klassiekers en grootmeesters die generaties hebben weten te raken.
Laat je verrassen door de iconische klanken van "Morgen", een meesterwerk van Richard Strauss dat de schoonheid van liefde en verlangen vangt.
Geniet van sprankelende melodieën die je meenemen naar de bruisende straten van Berlijn, met de levendige en charmante muziek van Léon Jessel en Paul Lincke.
Van de grandeur van Wenen tot de elegantie van Berlijn, beleef samen met je Neos-vrienden deze muzikale reis met werken van Carl Maria von Weber, Eduard Strauss, en Franz Lehár. Je zintuigen worden verwend met rijke harmonieën en meeslepende ritmes die deze steden tot leven brengen.
Zelfs Frederic Chopin komt aan bod met een zelden uitgevoerd lied "In mir klingt ein lied".
Vergezeld door de betoverende stemmen van getalenteerde sopraan Iris Luypaers en tenor Ghijs Van der Linden, brengt Frascati Symphonic de prachtige operette-melodieën weer tot leven.
Magie in melodie!
Met Klara-presentator Lenaart T'jollyn als vakkundig gids wordt het klassiek programma helder en toegankelijk op een zilveren dienblad aangereikt.
Mis deze muzikale reis niet en dompel jezelf onder in klanken die je hart vervullen. Kom en ervaar een exclusieve Neos-middag vol emotie, vreugde en onvergetelijke muziek. Laat je verrassen en inspireer jezelf met de wonderlijke wereld van operette!
Flink geweest? Ongetwijfeld!
Trakteer jezelf én je Neos-vrienden dan als 'sintcadeau' op een uniek concert dat názindert.
Dit in de onovertroffen, prachtige setting van de Koningin Elisabethzaal in Antwerpen
inschrijvingen
Inschrijvingen lopen tot uiterlijk 2 oktober 2026 of zolang de voorraad strekt.
Enthousiaste Neos-toehoorders tijdens een vorige succesvolle editie:

VRAGEN? Contacteer cultuur@neosvzw.be of tel 03/213.96.60
Neos vzw
Contactgegevens
Handig om weten
Ook Interessant

07-07-2026 - Neos Folkt

30-08-2026 Neos Klassiekt (Sofia Raichenko - piano ** David Poskin - cello)

4daagse Fietsvakantie 2026
We trekken opnieuw op 4daagse Het is de bedoeling dat we door dit deel van Noord-Brabant en de Antwerpse Kempen fietsen. De tochten worden binnenkort allemaal op papier gezet en binnen afzienbare tijd ter plaatse gefietst en desnoods verbeterd. U gaat toch mee?!! Vorig jaar waren we met 24 (vooral fietsers). Wenst u de streek wandelend te verkennen? Dan zoeken we ook voor u enkele mooie initiatieven (bij een voldoende aantal)
