Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'

Stilaan het vlaggenschip binnen onze klassieke programmatie: Melodieën voor Miljoenen! Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2026 opnieuw verwennen met een wervelend operetteconcert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. Een ideaal sintcadeau voor jou en je Neos-leden!
Culturele evenementen

Praktische gegevens

Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
06-12-26
Aanvang 16:00
Einduur 18:30
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 600
Neos-ticket categorie 1 met georganiseerd busvervoer: 83,00 euro voor leden
Neos-ticket categorie 1: 56,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

                                                    "In mir klingt ein lied"

 

Dit unieke concert presenteert een schitterende selectie van operette-klassiekers en grootmeesters die generaties hebben weten te raken. 

 

Laat je verrassen door de iconische klanken van "Morgen", een meesterwerk van Richard Strauss dat de schoonheid van liefde en verlangen vangt. 

Geniet van sprankelende melodieën die je meenemen naar de bruisende straten van Berlijn, met de levendige en charmante muziek van Léon Jessel en Paul Lincke.

Van de grandeur van Wenen tot de elegantie van Berlijn, beleef samen met je Neos-vrienden deze muzikale reis met werken van Carl Maria von Weber, Eduard Strauss, en Franz Lehár. Je zintuigen worden verwend met rijke harmonieën en meeslepende ritmes die deze steden tot leven brengen.

Zelfs Frederic Chopin komt aan bod met een zelden uitgevoerd lied "In mir klingt ein lied".

 

Vergezeld door de betoverende stemmen van getalenteerde sopraan Iris Luypaers en tenor Ghijs Van der Linden, brengt Frascati Symphonic de prachtige operette-melodieën weer tot leven.

 

                                                      Magie in melodie!

 

Met Klara-presentator Lenaart T'jollyn als vakkundig gids wordt het klassiek programma helder en toegankelijk op een zilveren dienblad aangereikt.  

 

Mis deze muzikale reis niet en dompel jezelf onder in klanken die je hart vervullen. Kom en ervaar een exclusieve Neos-middag vol emotie, vreugde en onvergetelijke muziek. Laat je verrassen en inspireer jezelf met de wonderlijke wereld van operette!  

 

Flink geweest? Ongetwijfeld!

 

Trakteer jezelf én je Neos-vrienden dan als 'sintcadeau' op een uniek concert dat názindert.

Dit in de onovertroffen, prachtige setting van de Koningin Elisabethzaal in Antwerpen                    

                     

 inschrijvingen

 

Inschrijvingen lopen tot uiterlijk 2 oktober 2026 of zolang de voorraad strekt.

 

 

 

Enthousiaste Neos-toehoorders tijdens een vorige succesvolle editie:

 

VRAGEN? Contacteer cultuur@neosvzw.be of tel 03/213.96.60

 

                                      

Neos vzw

Contactgegevens
cultuur@neosvzw.be

Handig om weten

Een ticket categorie 1 (= parterre + eerste rijen 1e balkon) kost 56 EUR. Een ticket categorie 2 bedraagt 46 EUR.
Inschrijven kan uiterlijk t.e.m. 2 oktober 2026 of tot zolang de voorraad strekt (= teller op 0 -> als deelnemers kom je automatisch op wachtlijst terecht. Je dient nog niet te betalen)
De busroutes worden opgemaakt nadat inschrijvingen zijn afgesloten. Een drietal weken voor aanvang van het evenement (= begin november) ontvangt het clubbestuur de busroute, inclusief alle praktische info, in de mailbox

Ook Interessant

Logo Lendelede grijze letters
Culturele daguitstappen

Het Prethuis 13/11/2026

Logo Lendelede witte letters
Sport- en bewegingsactiviteiten

Dagfietstocht en -wandeltocht Donderdag 27 augustus: " 't Nonnebos"

Donderdag 27 augustus dagfietstocht en -wandeltocht. De fietstocht is 60 km met 3 stopplaatsen. Vertrek : Vandemaeleplein te Lendelede 9u stipt. 1 ste stop : café “De Klokke” in Dadizele. 2 de stop : lunch restaurant “ ‘t Nonnebos” om 12u. 3 de stop : café “Beythem statie” in Rumbeke/Beitem. Eindbestemming Vandemaeleplein Lendelede. De wandeling is in het totaal 12,5 km Vertrek Vandemaeleplein 9u stipt met wagens naar natuurreservaat “ het Polygoonbos” 1 ste stop : café “ De Lange Dreve” in Zonnebeke. 2 de stop : lunch restaurant “ ‘t Nonnebos” om 12u. 3 de stop : “ ‘t Nonnebos”. Adres : ’t Nonnebos : Nonnebossen-Oost 80 8980 Zonnebeke Polygoonbos : parking Lange Dreve 1 8980 Zonnebeke Leden die willen meegenieten van de lunch in het restaurant ” ’t Nonnebos” zijn zeker welkom om 12u, mits inschrijving en melding menu keuze. Prijs lunch: 35 € / per pers. 1 gewoon drankje inclusief. Menu keuze: 1x cava Oostends vispannetje of varkenswangetjes in Nonnenbier met frietjes en slaatje. Inschrijven en betalen tot maandag 17 augustus. Met vermelding: naam en menu keuze. op de Neos Lendelede rek. BE68 4652 1492 3134. Voor info: Maria Debussche 0477 26 16 62 mariadebussche@telenet.be Alle andere dranken zijn voor eigen rekening!!!

Logo Lendelede witte letters
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

Bedrijfsbezoek Donderdag 10 /09/2026 Haelvoet Ingelmunster

Bedrijfsbezoek Haelvoet Ingelmunster Haelvoet is een bedrijf in de tak van ziekenhuismeubilair. Ontwikkelen, produceren en vermarkten op een respectvolle wijze voor mens en milieu. Hoogwaardige techno-ergonomische zorgmeubelen worden er vervaardigd. Maximaal 40 personen kunnen deelnemen aan dit bezoek. Bezoek is gratis