Grüsse aus Wien-concert 22.02.2026: VOLZET!

Praktische gegevens
Grüsse aus Wien, het Weens concert van de Internationale Robert Stolz Club, is een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse, aldus ons trouw Neos-publiek. Het concert bekoort elke keer opnieuw trouwe liefhebbers én volslagen leken in de klassieke muziek. Jou ook?
Vertrouwde elementen waar je ook in 2026 op mag rekenen: het grote Robert Stolz Promenade Orkest o.l.v. André Walschaerts, getalenteerde solisten, een koor, een adembenemende balletchoreografie en de mooiste Weense melodieën.
Prijs ticket + bus: €82 voor leden en €102 voor niet-leden.
Plaats en uur van vertrek worden tijdig meegedeeld aan de deelnemers.
DEZE ACTIVITEIT IS AFGESLOTEN!
Inschrijven kon tot 30 september 2025 en alle plaatsen zijn inmiddels uitverkocht.
Neos vzw
Contactgegevens
Handig om weten
Ook Interessant

Concert met de Muziekkapel van de Koninklijke Gidsen: AFGESLOTEN
De geschiedenis van dit prestigieuze orkest gaat terug tot in 1832 toen Koning Leopold I de opdracht gaf om een muziekkapel op te richten die verbonden zou zijn aan de Koninklijke Wacht. Door de kwaliteit van deze muziekkapel wordt ze tot de beste ter wereld gerekend. Snel inschrijven is dus de boodschap!

Herman Cornelis over (on)bekend Pajottenland: volzet!
Herman Cornelis, lid van onze club en expert architect restauratie, laat ons enkele verborgen en niet verborgen parels van ons eigen Pajottenland ontdekken en brengt ons hier en daar terug naar 50 jaar geleden.

Nieuwjaarsconcert en -receptie met trio 'Zachtbesnaard'
Neos Lennik zet het nieuwe jaar in op een vrolijke manier met het muziekensemble 'Zachtbesnaard' - Met een piano, een viool en een gitaar gaan ze op zoek naar kleine en grote parels uit de muziekgeschiedenis.
