Lezing 'Achter de schermen van het Vaticaan'
Vanuit haar eigen ervaring en wetenschappelijk onderzoek analyseerde Professor Doctor Karlijn Demasure tijdens haar lezing bij Neos Lennik op 9 februari, de werking van het Vaticaan. Ze doceert aan de universiteit Saint Paul in Ottawa (Canada) en doctoreerde al in 2003 over de problematiek van kindermisbruik in de Kerk. Onder meer over dat thema wordt ze als expert geconsulteerd inde hele wereld.
Tijdens de “ pittige” lezing legde ze de pijnpunten bloot waaraan “Rome” dringend moet werken om haar vooral in het Westen verloren vertrouwen te herstellen.
Meer info over dit persbericht: Ronny Lannoo voorzitter Neos Lennik, Netwerk van Ondernemende Senioren 0475 90 63 35
Foto vrij van rechten: Professor Demasure samen met het bestuur van Neos- Lennik

Neos-bevraging Liefde op latere leeftijd: 76% staat open voor een nieuwe relatie
Vlaamse 50-plusser staat open voor nieuwe liefde, maar gebrek aan kansen en vertrouwen houdt velen tegen. Meer dan 3 op de 4 Vlaamse 50-plussers (76%) staan open voor een nieuwe romantische relatie. Toch gaat een aanzienlijk deel niet actief op zoek. Gebrek aan ontmoetingskansen (56%) en weinig vertrouwen in online daten (38%) vormen de belangrijkste drempels. Als er een nieuwe partner komt, kiest 55% voor een LAT-relatie, vooral om de eigen zelfstandigheid te behouden.

Het bestuur van Neos Lennik lanceert nieuw Jaarprogramma 2026-2027
Ons nieuw jaarprogramma 2026-2027 startte op 1 september en ziet er opnieuw veelbelovend uit!

Nieuw Neos Magazine in de bus!
Het septembernummer van Neos Magazine draait helemaal rond passie. Want passie geeft energie, brengt mensen in beweging en zorgt ervoor dat je blijft ontdekken, creëren en genieten. Op de cover schittert de barman van Café Tati in Berchem, waar we in gesprek gingen met caféliefhebber Jan Van den Bossche en cafébaas Filip Jans over hun ‘beTOOGing'
