2027.01.22. Provinciale quiz Limburg

Op 22 januari gaan we in het cultureel centrum van Maasmechelen op zoek naar de slimste club van Limburg. Iedereen welkom ook supporters!
Limburg

Praktische gegevens

CC Maasmechelen - Koninginnelaan 42 - Maasmechelen
22-01-27
Ontvangst 13:30
Aanvang 14:00
Einduur 17:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 300
Deelnemer: 18,00 euro voor leden
Supporter: 18,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Binnenkort is het weer zover, Neos Limburg gaat strijden voor de titel van slimste club van Limburg.

Vorig jaar konden we Neos Lanaken met de ploeg "Lodenaken 1" kronen. Het was een nek aan nek race en de jury werd niet altijd zomaar geloofd.

 

 

Dit jaar maken we er opnieuw een erg interessante, uitdagende maar vooral leuke ontmoeting van.

Alvast veel succes aan alle deelnemers en veel plezier voor de supporters. Dat de beste moge winnen!

Deel deze activiteit:

Ook Interessant

IMG20251026171954
Culturele evenementen

Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'

Stilaan het vlaggenschip binnen onze klassieke programmatie: Melodieën voor Miljoenen! Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2026 opnieuw verwennen met een wervelend operetteconcert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. Een ideaal sintcadeau voor jou en je Neos-leden!

Promobeeld Ondersteboven (1)
Culturele evenementen

Radio Guga - 'Ondersteboven' - CC Beringen

Zet je schrap voor een verrassende namiddag, want Radio Guga toont zich van z'n beste, meest veelzijdige kant. En dat exclusief voor Neos! Guga Baul en zijn liveband zetten in de show 'Ondersteboven' de regels van een concert op hun kop. Muziekgenres, zangstemmen en muzikanten wisselen elkaar in sneltempo af, waarbij het publiek vaak de teugels in handen neemt. Een unieke mix van comedy en livemuziek.

Prinsbisdom Luik
Lezingen

Lezing: Tussen Luik en Loon – Een reis door de geschiedenis

Oorspronkelijk was het graafschap Loon een zelfstandig graafschap met Borgloon als centrum, en vormde het Land van Luik het belangrijkste wereldlijke gebied van de prins-bisschop. Op een bepaald moment versmelten beide met andere gebieden tot het uitgestrekte prinsbisdom Luik, waar de bisschop zowel geestelijke als wereldlijke macht uitoefende. Onze voordrachtgever bespreekt het ontstaan van een dergelijk gebied dat eeuwenlang een belangrijke rol speelde in de geschiedenis van het huidige België, maar waarvan de grenzen en machtsverhoudingen voortdurend veranderden.