Kaas en Wijnavond in Geertruihof

Praktische gegevens
Na onze succesvolle ervaringen een tiental jaren geleden en op aanvraag van veel van onze leden organiseren we opnieuw een kaas- en wijnavond. Ditmaal onder de deskundige leiding van :
- Freija en Marc Van Geel van FORT FELICE, uit Lovenjoel. Freija is al zeven jaar de gepassioneerde uitbaatster van de kaaswinkel op Tiensesteenweg. Marc is een doorwinterde kaasmeester met méér dan 30 jaar ervaring in deze branche.
- Gilles Van Bever. Een jonge ondernemer en eigenaar van een wijnhandel. Hij kan met veel passie vertellen over de herkomst, de smaakprofielen en de druiven van zijn producten.
Op deze avond worden we ingewijd in de geheimen van het kaasmaken, de kwaliteit van melk, het kaasrijpingsproces, maken we een ontdekkingsreis met verrassende wijn-kaascombinaties en leren we hoe we kwaliteit van de kazen kunnen onderscheiden.
Proeven staat centraal. Gedurende ongeveer een drietal uren krijgen we een zesgangenmenu, van aperitief tot dessert aangeboden, met telkens een aangepaste wijn. Ze garanderen ons een volwaardige maaltijd.
Neos Leuven
Contactgegevens
Ook Interessant

LEIPZIG & DRESDEN
Jaarlijkse meerdaagse reis met Omnia Travel naar Leipzig @ Dresden van 22 tot 27 september 2026

Bezoek aan het Horta Huis in Brussel
ART-NOUVEAU DAG in BRUSSEL Om de status van Brussel als art nouveau hoofdstad te bestendigen, brengen we onder leiding van een museumgids een bezoek aan het Hortamuseum (het familiehuis en de studio van architect Victor Horta, ° Gent 1861 + Brussel 1947) in de Amerikastraat 27, Sint-Gillis. De twee gebouwen zijn gebouwd tussen 1898 en 1901 en zijn typerend voor de Art Nouveau op zijn hoogtepunt. Veel van de interieurdecoratie van het huis is bewaard gebleven, met mozaïeken, glas-in-lood en muurschilderingen die een harmonieus geheel vormen, verfijnd tot in het kleinste detail.

Boottocht op de Gentse wateren en bezoek Gentse Floraliën
Boottocht op de Gentse wateren en bezoek Gentse Floraliën
