Kaas en Wijnavond in Geertruihof

Kaas en Wijnavond in Geertruihof
Gezellig samenzijn

Praktische gegevens

Geertruihof te leuven
27-02-26
Ontvangst 18:00
Aanvang 18:00
Einduur 22:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 47
kaas en wijnavond: 48,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Na onze succesvolle ervaringen een tiental jaren geleden en op aanvraag van veel van onze leden organiseren we opnieuw een kaas- en wijnavond. Ditmaal onder de deskundige leiding van :

- Freija en Marc Van Geel van FORT FELICE, uit Lovenjoel. Freija is al zeven jaar de gepassioneerde uitbaatster van de kaaswinkel op Tiensesteenweg. Marc is een doorwinterde kaasmeester met méér dan 30 jaar ervaring in deze branche.

- Gilles Van Bever. Een jonge ondernemer en eigenaar van een wijnhandel. Hij kan met veel passie vertellen over de herkomst, de smaakprofielen en de druiven van zijn producten.

Op deze avond worden we ingewijd in de geheimen van het kaasmaken, de kwaliteit van melk, het kaasrijpingsproces, maken we een ontdekkingsreis met verrassende wijn-kaascombinaties en leren we hoe we kwaliteit van de kazen kunnen onderscheiden.

Proeven staat centraal. Gedurende ongeveer een drietal uren krijgen we een zesgangenmenu, van aperitief tot dessert aangeboden, met telkens een aangepaste wijn. Ze garanderen ons een volwaardige maaltijd.

Neos Leuven

Contactgegevens
neosleuven@gmail.com

Ook Interessant

Jekyll&Hyde
Culturele evenementen

Openluchtspektakel Festivaria: Jekyll & Hyde

Hét openluchtspektakel aan het water, het Donkmeer in Berlare, brengt deze zomer een meeslepende musical over de tweestrijd tussen goed en kwaad, liefde en haat: Jekyll & Hyde. Exclusieve Neos-voorstelling op donderdag 27 augustus 2026. Inschrijven zou alvast geen tweestrijd mogen zijn: mooie Neos-korting, topcast (sht, nog even geheim), tijdloze muziek door live orkest, én spektakel gegarandeerd!

20261013_Foto wandeling Zichem-2
Sport- en bewegingsactiviteiten

Wandeling te Zichem

Neos Scherpenheuvel-Zichem organiseert in samenwerking met Neos Vlaams-Brabant een provinciale wandeling. Er is de keuze tussen twee wandelingen. De eerste wandeling (5,5 km) laat de wandelaar eerst even kort kennismaken met de natuur van de Demerbroeken en wandelt dan met de Witte langs de historische gebouwen van Zichem centrum, waarvan de Maagdentoren het bekendst is. De langere wandeling (ca. 10,5 km) is een natuurwandeling door de Demerbroeken en gaat langs vijvers, door open vlaktes en bossen en over vlonderpaden. Inschrijven is steeds via uw eigen clubwebsite.

03 C Schaduw Montage Compact Met Tekst
Culturele evenementen

In de schaduw van Toon Hermans

In de schaduw van Toon Hermans is een eervolle warmhartige Vlaamse hommage aan de grootste Nederlandse cabaretier, volkspoëet en filosoof van de levensblijheid., geïnitieerd door zijn voormalig manager Herman Van Hove. Samen met zangeres Lissa Meyvis.