Uitstap per trein. Ter Groene Poorte en Concertgebouw.

VOLZET. Helaas kunnen niet meer mensen binnen in het restaurant dan reeds ingeschreven zijn. Indien je geïnteresseerd mocht zijn om het concertgebouw te bezoeken kan dat nog mits betaling van 6€ met de QR code. Dit ook beperkt. Indien er voldoende interesse is kunnen we vanaf eind augustus een nieuwe datum aanvragen. Eerder is dat niet mogelijk. Voor diegenen die enkel het concertgebouw bezoeken stellen wij voor elkaar terug te vinden aan de voorkant van het station net voor het buitengaan. Het juiste uur kunnen we niet zomaar zeggen. Jullie zien ons wel verschijnen. We gaan per trein. Dit is een soort bedrijfsbezoek gekoppeld aan een maaltijd. Om 10.15u start op de school de rondleiding met de gids. Het menu verschijnt in april op de site van de school, kijk naar Bistro. Om 15.00u eindigt het bezoek. Voor wie meer wil is er aansluitend om 15.30u een bezoek aan het Concertgebouw Brugge. De rondleiding met de gids duurt ongeveer 60 minuten. Het Circuit is een parcours met veel trappen. Wil je nog meer weten scrol door naar beneden en klik alle pijltjes aan. Lees later ook de nieuwsbrief april 2026.
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

Praktische gegevens

Brugge
21-04-26
Ontvangst 09:00
Aanvang 09:24
Einduur 17:30
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 10
Bezoek Concertgebouw.: 6,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

  De rondleiding in het concertgebouw met de gids duurt ongeveer 60 minuten. Het Circuit is een parcours met veel trappen.

De wandelafstand van Spoorwegstraat naar ´t Zand is anderhalve kilometer maar kan ook deels met De Lijn gebeuren. 

Programma:

10:00 Ontvangst met koffie. Gevolgd door een rondleiding met gids.
12:10 Om 12.10u wordt het middagmaal geserveerd in Bistro Ter Groene Poorte.
15:00 Einde Bezoek Ter Groene Poorte
15:30 Bezoek Concertgebouw. De Rondleiding duurt ongeveer 1 uur.

Neos Lichtervelde

Deel deze activiteit:

Uitstap per trein. Ter Groene Poorte en Concertgebouw.

Treinuitstap april 2026
Het programma van Ter Groene Poorte kost 59,00 euro. Wie achteraf het concertgebouw wil bezoeken betaalt 6,00 euro extra en dus 65€. Indien je met de lijn gaat betaal je dat de dag zelf op de bus. Voor deze uitstap kun je via de rode knop betalen vanaf 8 maart tot uiterlijk 7 april. of op de rekening van Neos Lichtervelde. BE75 4657 1562 9151 van Neos Lichtervelde met vermelding: uitstap Brugge - 21 april 2026.

Uitstap per trein. Ter Groene Poorte en Concertgebouw.

Het programma van Ter Groene Poorte kost 59,00 euro. Wie achteraf het concertgebouw wil bezoeken betaalt 6,00 euro extra en dus 65€. Indien je met de lijn gaat betaal je dat de dag zelf op de bus.
Voor deze uitstap kun je via de rode knop betalen vanaf 8 maart tot uiterlijk 7 april 2026. Of op de rekening van Neos Lichtervelde.
BE75 4657 1562 9151 van Neos Lichtervelde met vermelding: uitstap Brugge - 21 april

uiterlijk woensdag 8 april 2026