Busuitstap naar het Paul Delvaux Museum in Koksijde en het stadhuis van Veurne

Culturele daguitstappen

Praktische gegevens

vertrek om 8.45u aan de parking van het Sportcomplex Bosdreef (voetbalveld), Bosdreef 57 te Lochristi
25-06-26
Ontvangst 08:30
Aanvang 08:45
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 23
Prijs: 105,00 euro voor leden
Prijs: 115,00 euro voor niet leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Het museum Delvaux in Sint Idesbald (Koksijde) toont de grootste verzameling kunstwerken van deze internationaal befaamde kunstenaar. De tentoonstelling ´Van verschillen tot overeenkomsten´ brengt Paul Delvaux (1897-1994) en Henri-Victor Wolvens (1896-1977) samen in een poëtische wandeling langs de thema's die hen beiden verbinden : de menselijke figuur, de Noordzee en kleine stations.

Voor onze lunch (all-in) gaan we naar brasserie Excelsior in Veurne.

Na de maaltijd bezoeken we het stadhuis van Veurne, een gebouw in Renaissancestijl en opgetrokken in baksteen, dat dateert van omstreeks 1600. Er zijn 2 naast elkaar liggende vleugels, elk met een topgevel. Het gebouw bevat mooie muurbekledingen en schilderijen. Het bezoek wordt afgesloten met een proeverij van Veurnse streekspecialiteiten.

Onze terugreis is voorzien rond 16u30

Prijs: €105 voor leden - €115 voor niet-leden (inclusief busvervoer en fooi van de chauffeur, gids, 3 gangen lunch met dranken - en een afsluiter)

 Leden hebben altijd voorrang op niet-leden

Inschrijven kan tot 15 juni of tot volzet en bij voorkeur via onze website www.neosvzw.be/lochristi (klik op “programma”) of betaal het overeenstemmende bedrag op het bankrekeningnummer BE24 1030 4627 5738 van Neos Lochristi met de vermelding “delvaux

 

Neos Lochristi

Ook Interessant

Jekyll&Hyde
Culturele evenementen

Openluchtspektakel Festivaria: Jekyll & Hyde

Hét openluchtspektakel aan het water, het Donkmeer in Berlare, brengt deze zomer een meeslepende musical over de tweestrijd tussen goed en kwaad, liefde en haat: Jekyll & Hyde. Exclusieve Neos-voorstelling op donderdag 27 augustus 2026. Inschrijven zou alvast geen tweestrijd mogen zijn: mooie Neos-korting, topcast (sht, nog even geheim), tijdloze muziek door live orkest, én spektakel gegarandeerd!

2026-06-07 8-daagse reis naar de Dordogne
Reis

8-daagse reis naar de Dordogne

Het is een schitterende reis met een aaneenschakeling van hoogtepunten die we uitsluitend aan onze leden van Neos Lochristi aanbieden. U reist dus in gekend en goed gezelschap… De reis wordt u aangeboden in vol pension van het avondmaal de eerste dag tot en met het ontbijt de laatste dag aan de zeer interessante prijs van 1.309 euro per persoon op basis van een tweepersoonskamer. De toeslag voor een single kamer bedraagt 245 euro. We logeren in het driesterrenhotel Plaisance in Vitrac, genesteld tegen de rotsen in het hart van de Dordognevallei, en waar ouderwetse charme en modern comfort elkaar ontmoeten. De kamers bieden airconditioning, een kluisje, een flatscreen tv, föhn en uiteraard een eigen badkamer. Het restaurant is gekend voor zijn regionale gastronomie met de beste lokale producten. Het hotel krijgt een “erg goed” beoordeling bij Booking.com (8,5) en “heel goed” bij Tripadvisor (4,3). Alle uitstappen en inkomgelden zijn inbegrepen. Bij het avondmaal is er 1/4 wijn voorzien. Bovendien werd ons een first class autocar beloofd waarmee we in pure luxe zullen reizen. Inschrijven kan niet online maar enkel door ons het volledig ingevuld inschrijvingsformulier terug te bezorgen. Het team van Neos Lochristi ziet er al naar uit om samen met u van deze reis te genieten.

2026-10-03 Busuitstap Int. Taptoe België
Culturele daguitstappen

Busuitstap naar de Internationale Taptoe België in Oostende

Het grootste en meest plezierige internationale indoor muziekevenement in België. Bands en artiesten, van kleine groepen tot grote namen, komen samen in één arena.