De Avond van de Filmmuziek 2026
Zaterdag 9 mei verandert de AFAS Dome in de grootste bioscoop van het land, waar de meest icornische filmmuziek tot leven komt. Laat je meevoeren door bekende soundtracks, live gebracht door het Antwerp Philharmonic Orchestra en getalenteerde solisten, met de filmbeelden als adembenemend decor. Dé concertbelevenis in teken van memorabele filmmuziek!
Laat je bij 'De Avond van de Filmmuziek' meevoeren door meesterwerken uit bekende films, live uitgevoerd door het Antwerp Philharmonic Orchestra, onder leiding van de getalenteerde Braziliaanse dirigente Alexandra Arrieche.
Exclusieve filmbeelden zullen tijdens de show op een groot scherm worden vertoond. Met de ondersteuning van een symfonisch live orkest, solisten en enkele special guests belooft dit een ongekende ervaring te worden.
Zo zijn vele soundtracks immers even legendarisch geworden als de films zelf. Het visuele spektakel van de begeleidende beelden wordt versterkt door de adembenemende muziek. Een meeslepende avond gegarandeerd!
'De Avond van de Filmmuziek' vond voor het eerst plaats in het Koninklijk Concertgebouw in Amsterdam. Op enkele jaren tijd groeide dit muziekgala uit tot het grootste muziekevenement in dit genre in Nederland, met jaarlijks voorstellingen in de Ziggo Dome. In 2025 trok dit unieke concerpt voor het eerst succesvol naar België. En in 2026 wil Neos dit niet missen, jij toch ook niet?
Klik hier om de algemene FLYER te bekijken
Contact voor meer info: neoslonderzeel@gmail.com (We voorzien wel geen carpooling, maar vervoer met de trein en tram 2 is een mogelijkheid gecombineerd met gratis parking bij het station van Duffel. Dit om met zekerheid terug thuis te geraken tussen 23 en 24 u.)
Handig om weten
Benieuwd?
Ook Interessant

Lezing: "MERCY SHIPS - MEDISCHE ZORG RECHT DOOR ZEE" door Su LAMBERTS-VAN ASSCHE
Sinds 1978 maakt Mercy Ships medische en chirurgische zorg toegankelijk voor de allerarmsten in Afrika. Met twee private ziekenhuisschepen, de Africa Mercy en de Global Mercy, vaart Mercy Ships met vrijwilligers naar landen waar mensen geen toegang hebben tot veilige medische en chirurgische zorg.

18.04.2026 Dansvoorstelling 'Amadeus - A Requiem of Love'
Het wereldberoemde dansgezelschap Szeged Contemporary Dance Company (SCDC) wist Neos de voorbije jaren al te verbluffen met dansvoorstellingen 'Carmina Burana' en 'The Nutcracker'. Hun gloednieuwe productie 'Amadeus' belooft wederom modern ballet van het hoogste niveau! Sprankelend, hedendaags en betoverend.

Lezing: "LEVEN ALS EEN VROUW IN AFGHANISTAN" door Mariyam SAFI
Mariyam SAFI vluchtte als kind uit Afghanistan naar België. Ze werkt als advocate en geeft lezingen over (het gebrek aan) vrouwenrechten in haar moederland. Haar debuutroman 'Dochter van de Bergen' staat bol van de liefde en de eenzaamheid die haar familie als generaties lang met zich meedraagt.

