GEGIDST BEZOEK AAN DE TENTOONSTELLING “MAGRITTE, LA LIGNE DE VIE” op 8 dec

Praktische gegevens
NEOS LONDERZEEL
Contactgegevens
Ook Interessant

Lezing: "MERCY SHIPS - MEDISCHE ZORG RECHT DOOR ZEE" door Su LAMBERTS-VAN ASSCHE
Sinds 1978 maakt Mercy Ships medische en chirurgische zorg toegankelijk voor de allerarmsten in Afrika. Met twee private ziekenhuisschepen, de Africa Mercy en de Global Mercy, vaart Mercy Ships met vrijwilligers naar landen waar mensen geen toegang hebben tot veilige medische en chirurgische zorg.

Lezing: "HOE WORD IK EEN LEUK OUD MENS?" door Kolet JANSSEN
In ‘Hoe word ik een leuk oud mens?’ neemt Kolet Janssen je mee naar de valkuilen en kansen van ‘de oude dag’. Over de eerste grijze haren en het langzaam onzichtbaar worden, over nieuws- en leergierig blijven, over niet krampachtig jong willen blijven, over doen wat je graag doet, over doseren als levenskunst,… Dat alles lardeert ze met veel humor en relativeringsvermogen, maar ook met de gepaste scherpte. Want alleen zo kunnen we hout snijden, en dat is wat we willen.

Lezing: "Leven als vrouw in Afghanistan" door Mariyam SAFI
Mariyam SAFI vluchtte als kind uit Afghanistan naar België. Ze werkt als advocate en geeft lezingen over (het gebrek aan) vrouwenrechten in haar moederland. Haar debuutroman 'Dochter van de Bergen' staat bol van de liefde en de eenzaamheid die haar familie als generaties lang met zich meedraagt.
