Leuven en Blokken daguitstap
Een daguitstap valt bij vele leden in de smaak, daarom opteren we ditmaal voor een bezoek aan Leuven, met gegidste wandeling en opnames van het televisieprogramma “Blokken”. Natuurlijk hebben we ook een lekkere 3-gangen menu voorzien… klaar om te vertrekken? Zorg dat je er vlug bij bent want het wordt alweer een gezellige en boeiende dag samen met de Neos leden van Lovendegem. Er zijn 50 plaatsen ter beschikking… voor snelle beslissers!
INFO
· Datum: 26 november 2026
· Vertrekuur en plaats: 07:30 parking sporthal, Sportstraat, 24 Lovendegem
· 09:30 – 11:45: Stadswandeling in Leuven, met gids
· 12:30 – 14:00: 3-gangenlunch
· 14:15 – 17:30: Bijwonen opnames Blokken
· 18:00: Terugreis naar Lovendegem
· Prijs: €64,00 voor Neos leden
· Inschrijven = betalen via website of op Neos rekening (zie hoofding) en dit vóór 15 november 2026; volgorde van inschrijven telt
Voor het Neos bestuur, Gerda, oktober 2026
AGENDA
Donderdag 10 december: jaarlijks kerstdiner bij De Baere (Maldegem)
WIST JE DAT…
· wij nog steeds plastieken dopjes verzamelen (van flessen, chocopotten, shampoo…) t.v.v. de organisatie die instaat voor het opleiden van blinde geleide honden?
· Wij tevens oude gsm toestellen verzamelen voor recyclage? Breng gerust alles mee naar één van de bijeenkomsten. Dank daarvoor!
Neos Lovendegem
Contactgegevens
Ook Interessant

Concert 'Grüsse aus Wien' - za 6 maart 2027
Dit Weens concert van de Internationale Robert Stolz Club is een echte succesformule die terecht een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Verwacht je aan vertrouwde elementen als het grote Robert Stolz Promenade Orkest, getalenteerde solisten, een koor, een adembenemende balletchoreografie en de mooiste Weense melodieën!

Gebedsdienst en cabaret Karel Declercq
Gebedsdienst en cabaret Karel Declercq

2027.01.26 Nieuwjaarsconcert
Neos Oost-Vlaanderen zet het nieuwe jaar feestelijk in met een klassiek nieuwjaarsconcert met De Koninklijke Muziekkapel van de Gidsen!

