2026.10.22 Slotmanifestatie met Ruben Van Gucht en Joost Van Hyfte
Ruben Van Gucht en Joost Van Hyfte vormen samen een energiek duo dat met veel schwung en humor naar het wielrennen kijkt. In hun gesprekken duiken ze niet alleen in de actualiteit van het peloton, maar ook in de rijke geschiedenis van de koers.
Daarbij krijgen ze versterking van twee zwaargewichten: gewezen renner Johan De Muynck, de laatste Belgische winnaar van de Giro en oud-pisterenner en nu koersdirecteur van Alpecin-Premier Tech Rik Van Slijcke, die met zijn jarenlange ervaring de sport door en door kent. Het resultaat is een levendige wisselwerking van passie, expertise en entertaiment die elke wielerliefhebber weet te smaken.
De verplaatsing is met eigen vervoer. Gelieve onderling af te spreken voor carpooling.
Inschrijven tot uiterlijk 9 oktober of zolang de voorraad strekt.
Programma:
| 13:30 | Koffie onthaal voor de deelnemers van het middagprogramma |
| 14:00 | Start voorstelling met Ruben Van Gucht en Joost Van Hyfte |
| 16:00 | Prijsuitreiking |
| 17:00 | Afsluitende drink |
Neos Oost-Vlaanderen i.s.m. Neos Lovendegem
Contactgegevens
Ook Interessant

Do 17.09.2026 _ Culturele Ontmoetingsdagen met The Philips
De inschrijvingen zijn afgesloten!

Laatste namiddagfietstocht 2026
Deze fietstocht start aan de Berken in Kleit. We voorzien een drankstop. Afsluiten doen we met een broodmaaltijd in het cafetaria van De Berken te Kleit

Vlieg- en busreis naar Andalucia (Spanje)
Inschrijvingen zijn afgesloten.

