22.02.2026 Grüsse aus Wien_concert
Vertrouwde elementen waar je ook in 2026 op mag rekenen: het grote Robert Stolz Promenade Orkest o.l.v. André Walschaerts, getalenteerde solisten, een koor, een adembenemende balletchoreografie en de mooiste Weense melodieën.
In de prijs zijn begrepen: Het busvervoer, de maaltijd en ticket.
De deelnemers krijgen vooraf nog de vertrekgegevens per mail.
Neos vzw
Contactgegevens
Handig om weten
Ook Interessant

Laatste namiddagfietstocht 2025
Deze fietstocht start aan de Berken in Kleit. Drankstop is voorzien in de Koetshoeve te Adegem. Afsluiten doen we met een broodmaaltijd in het cafetaria van De Berken te Kleit

Slotmanifestatie Fietszoektocht met LUCIEN VAN IMPE
De uitslag van de fietszoektocht, die door onze club op 14 augustus wordt gereden, wordt bekend gemaakt op 2 oktober 2025. De organisator, Neos Oosterzele, heeft niet alleen prachtige prijzen voorzien maar ze hebben de bekende wielerlegende LUCIEN VAN IMPE te gast. De laatste Belgische Tourwinnaar vertelt zijn verhaal. Hij geeft ons een eerlijke terugblik op gemiste kansen en de status van 'beste klimmer' ooit.

Melodieën voor Miljoenen: gouden operetteparels
Een gouden ‘allesbehalve ouden’ klassieker. Neos ‘huisorkest’ Frascati Symphonic zal ons in 2025 opnieuw verwennen met een wervelend concert. De titel zegt het helemaal: Wenen... blijft Wenen! Sommige muziek is onvergankelijk. Dit concertprogramma neemt je mee op een onvergetelijke reis door de wereld van Mozart, Strauss en Lehár.