2025 Bart Peeters deluxe
Donderdag 17 april was de dag waarop zo’n 5000 Neos leden samen met de eregast Bart Peeters, de 45’ verjaardag vierden van Neos.

De super energieke, sympathieke 65 jarige Bart Peeters had meteen alle Neossers mee in zijn spetterende optreden. Iedereen, ook de 27 Neos mensen van Maldegem zongen en wiegden mee op de prachtige melodietjes.

Niet lepeltjesgewijs, maar armsgewijs hield iedereen zijn buurman of buurvrouw vast, dit om de grote verbondenheid van de Neos leden lijfelijk aan te tonen.

Dit verjaardagsfeest werd een onvergetelijk muzikaal en ontspannend feest, een feest waarvoor de eregast Bart Peeters, zijn orkest en zijn gasten bedankt werden met een overdonderend applaus.
Dank ook aan Neos Nationaal om dit verjaardagsfeest mogelijk te maken en ervoor te zorgen dat iedereen met een goed gevulde en lekkere broodjesmaaltijd de weg terug naar huis kon nemen.

2024 Kerstfeest
Gezellig samen zijn op ons kerstfeest.
2025 Nieuwjaarsconcert
“Dansen uit Europa en Amerika” Fantastisch mooie muziekklanken gebracht door het Jong Symfonisch orkest Artemis. Dit concert ging door in de concertzaal van De Bijloke.

2025 Windows 10
Einde ondersteuning van Windows 10 op 15 oktober 2025