260604_Provinciale Fiets- en Wandeldag - Westerlo

Praktische gegevens
πΆπ»ββοΈββ‘οΈTickets: De tickets zullen per club gebundeld worden, en op de dag zelf verdeeld aan het onthaal!πΆπ»ββοΈ
Van prachtige , tot zwoele beekjes, tot goed-bollende fietspaden. Voor ieder wat wils. Op donderdag 4 juni nodigt Neos Provincie Antwerpen, in samenwerking met Neos Westerlo, jullie graag uit om te komen genieten van het zonnetje, en gezellig de natuur van Westerlo te ontdekken.
Jullie zijn welkom vanaf 12u30, zodat jullie genoeg tijd hebben om te parkeren en al van een welkomstkoffie te genieten. Om 14u geven wij het startschot, en mogen de wandelaars en fietsers aan hun tocht beginnen, om nadien de benen onder tafel te steken voor een lekkere Vlaamse stoverij met kroketjes met een lekker dessertje achteraf!
Er zijn drie wandelroutes (van 5, 8 en 12 km) en een fietsroute (van 35 km), gelieve bij de inschrijving jullie keuze duidelijk mee te geven!
Neos Provincie Antwerpen ism Neos Westerlo
Contactgegevens
Ook Interessant

2026 BOEKBESPREKING nr2 "MONSIEUR HAWARDEN" (Filip De Pillecyn)
Deze groep leest en bespreekt, onder leiding van Lieve Jageneau, telkens een prachtig boek. (Nog 2 vrije plaatsen)

ITALIË ABRUZZEN MET NEOS MECHELEN
🔥 AFGESLOTEN🔥 ONTDEK "BELLA ITALIA"! DE GIDS VAN LAUWERS NEEMT ONS DEZE KEER MEE NAAR DE ABRUZZEN, TEN OOSTEN VAN ROME . 🛫

LEDENVERGADERING ZOMERFEEST/2026
☀️ZOMERFEEST☀️ De 3 gangen-lunch wordt voorafgegaan door een aperitief en gevolgd door muziek van DJ DIRK SWENNEN (💃 nu met een betere mix van koppel- en solo dansen🕺)
