Lezing Ria Malisse Kennismaking met de Islam
Ria Malisse ( ° Roeselare, 1947) behaalde haar diploma Licentiaat in de Moderne Geschiedenis aan de KUL in 1970, werd kandidaat Communicatiewetenschappen in 1974 en licentiaat in de Bevolkings- en Gezinssociologie in 1980 ( KUL).
Zij staat bekend om haar deskundigheid op het vlak van de historische achtergrond van de Islam..
De Islam is geënt op het Jodendom en het Christendom maar blijft verstokt in de Arabische traditie. Het erkent enkel de Koran en de Soenna. Andere heilige boeken zijn niet toegelaten. De Koran is in het geloof van moslims niet door mensen gemaakt maar is een overlevering van ingevingen die profeet Mohamed kreeg van Allah. De woorden in de Koran zijn dus onveranderlijk en eeuwig en kunnen niet aan kritische analyse onderworpen worden. Gezien er geen hiërarchische structuur bestaat in de Islam konden en kunnen sterke persoonlijkheden hun eigen zienswijze opdringen en als wet doordrijven.
Lezingen
Neos Menen
Contactgegevens
neosmenen79@gmail.com
Ook Interessant

Sport- en bewegingsactiviteiten
WANDELTOCHT
Wandeling met Neos Geluwe en Menen Verzameling om 13.30u aan Zandputstraat.
WANDELTOCHT 17/11/2026

Sport- en bewegingsactiviteiten
WANDELTOCHT
Wandeling met Neos Geluwe en Menen Verzameling om 13.30u aan Zandputstraat.
WANDELTOCHT 15/12/2026

Culturele evenementen
Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'
Stilaan het vlaggenschip binnen onze klassieke programmatie: Melodieën voor Miljoenen! Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2026 opnieuw verwennen met een wervelend operetteconcert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. Een ideaal sintcadeau voor jou en je Neos-leden!
06.12.2026 Melodieën voor Miljoenen
