Concert : The Leonard Cohen Tributeband - VOLZET

Neos Oost-Vlaanderen nodigt jullie uit voor een uniek muzikaal en poëtisch programma! De 'Leonard Cohen Tribute Band' brengt klassiekers en minder bekende nummers maar ook poëzie in een eerbetoonconcert van een van de grootste muzikanten van de voorbije eeuw...Leonard Cohen.
Culturele evenementen

Praktische gegevens

GC De Wiek, Dendermondebaan 8, 9240 Zele
03-12-25
Ontvangst 13:30
Aanvang 14:00
Einduur 17:00
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 0
Deelnameprijs (inclusief receptie): 52,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

De 'Leonard Cohen Tribute Band' van Belgische bodem, brengt ons Cohen's klassiekers en minder bekende nummers. Sommige daarvan brengen ze trouw aan het origineel, aan andere geven ze een eigen unieke interpretatie. Dit wordt afgewisseld met poëtische teksten, die het leven, de poëzie en de geest van Cohen overbrengen.

Het gezelschap bestaat uit maar liefst negen muzikanten én een dichteres. Mark Doggen, leider van de band, was één van de gelukkigen die in zijn jeugd heeft kunnen jammen met zijn jeugdheld, in zijn geval Leonard Cohen. Na het overlijden van Cohen op 7 november 2016 wilde hij een eerbetoon aan zijn grote inspiratiebron brengen, en hoe kan dat beter dan door zijn muziek en leven te vieren in een eerbetoonconcert?

Ze slagen er in om met dit betoverende concert Cohen te doen herleven en allen te raken met zijn unieke repertoire. Zelfs mensen die het repertoire niet kennen, gaan ontroerd en onder de indruk naar huis...

Programma:

12:15 Stand-by Gemeenteplein Meerbeke
12:30 Vertrek naar Zele
17:30 Retour naar Meerbeke

Neos Oost-Vlaanderen

Contactgegevens
ninove@neosclub.be
Deel deze activiteit:

Ook Interessant

Tafel
Gezellig samenzijn

Kerstviering en -diner

December is zoals steeds een feestmaand…Heel graag nodigen we jullie nu reeds uit op onze jaarlijkse Kerstviering en –diner, een klassieker waar velen zeker naar uitkijken en voor héél wat nieuwe Neos Ninove-leden een kans is om Neos ook op deze manier eens te leren kennen. Samen feest vieren bij een heerlijke maaltijd, tijd maken voor het samenzijn met veel vrienden, de dagelijkse zorgen even opzij zetten, gezellig nakaarten over het voorbije en meteen dan ook maar plannen maken voor het volgende jaar, het hoort er allemaal bij… Ook dit jaar mochten we dus opnieuw véél nieuwe leden bij Neos Ninove verwelkomen en het Neos-Kerstfeest is dan ook een mooie kans om eens écht kennis te maken met de Neos-bestuursploeg en met elkaar, met vroegere buren of kennissen, allemaal nieuwe vrienden binnen onze Neos-familie… Maar echt, dit mogen jullie niet missen

Nieuwjaarsconcert 2026 (2)
Culturele evenementen

Nieuwjaarsconcert 'Classic Juke Box' en Nieuwjaarsdrink

Om het Nieuwe Jaar 2026 in te zetten horen er wensen, bubbels en vooral muziek bij ! De twee vorige jaren maakten we met Neos Ninove ons eigen Ninoofse Nieuwjaarsconcert mee in het Cultuurcentrum De Plomblom. En of dat al twee jaar een voltreffer was ! Dit jaar willen we dat nòg eens over doen. En daarom nodigen we jullie allemaal uit op een ongezien, origineel en heerlijk Nieuwjaarsconcert 'Classic Juke Box' in ons eigen Cultuurcentrum. Ceremoniemeesters van dienst zijn Clara Cleymans en Marcel Vanthilt. Na de voorstelling zijn onze aanwezige Neos Ninove-leden allemaal welkom in de foyer om met ons het glas te heffen op Neos Ninove en op een sprankelend Nieuwjaar 2026 !

Moulin Rouge 4
Reis

Driedaagse Culturele uitstap 'Moulin Rouge' in Utrecht - AFGESLOTEN

Bij onze Noorderburen valt veel te ontdekken. Tijdens de 'Moulin Rouge/Utrecht cultuur driedaagse' die Neos organiseert geniet je van cultuur en schoonheid, met op de tweede dag een bezoek aan de musical 'Moulin Rouge'. Neos Ninove neemt je mee! Samen met reispartner Reizen Lauwers.