NEOS MET EEN HART
VZW Scharnier is de schakel tussen het dialyseteam, de nierpatiënt en diens naasten.
Mede dankzij dit bedrag kan vzw Scharnier activiteiten blijven organiseren die de band tussen nierpatiënten, hun naasten en het dialyseteam versterken.
Het was NEOS Oosterzele die vzw Scharnier onder de aandacht bracht van de Raad van Bestuur van NEOS Oost-Vlaanderen na een inspirerende voordracht van dr. Maarten De Wilde met als thema “Wat als de nieren niet meer werken?”.
Mevrouw Bea De Sutter, lid van NEOS Oosterzele, is eveneens nauw betrokken bij vzw Scharnier wat ook een belangrijk element was voor de selectie van dit mooi initiatief.
De provinciale NEOS-voorzitter, Etienne Govaert werd samen met Marc Walraed, voorzitter van NEOS Oosterzele, en Mevrouw Bea De Sutter heel warm en hartelijk ontvangen door het team van de afdeling nefrologie van Maria Middelares.

Podcastreeks 'POSITIEF oud worden'
Podcastreeks #FOERTOudEnDan met niemand minder dan Kris Baert, ex-Radio2-presentator en trotse Neos-ambassadeur! Kris interviewt BOV's (Bekende Oudere Vlamingen) over hoe zij in het leven staan, omgaan met ouder worden en positief oud blijven.

Verslaggeving: Slotmanifestatie 8ste Provinciale fietszoektocht 2025
Wielerlegende Lucien Van Impe was te gast in Salons Caipirinha te Merelbeke voor de Slotmanifestatie van de 8ste Provinciale fietszoektocht.

Ledenwervingskrant 2025 - 2026
Verken Neos Oosterzele via onze krant...