KOFFIE EN GEBAK OP DE PAARDEKOERS

De leuze van het bestuur van Neos is steeds "VERBINDEN". Vandaar dat we samenwerken met andere organisaties. We zijn met het bestuur van vzw Harddraversmaatschappij DE MANDEL overeengekomen dat de leden van Neos een gereserveerde plaats krijgen in de cafetaria. De voorwaarde is dat je vooraf inschrijft via de site of via de wijkverantwoordelijke. We worden verwacht vanaf 14:00 u. en kunnen er blijven tot 18:00 u. Je kan je gewoon aanmelden ter plaatse.
Gezellig samenzijn

Praktische gegevens

TIELSTSTEENWEG OOSTROZEBEKE
02-10-26
Ontvangst 14:00
Aanvang 14:00
Einduur 18:00
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 12
KOFFIE MET GEBAK: 10,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

JAN MAES

Contactgegevens
0475/635413

Ook Interessant

OVO Cirque Du Soleil Jpeg.1
Culturele evenementen

Cirque du Soleil: OVO

Liefhebbers van Cirque du Soleil kunnen wederom hun hartje ophalen dit najaar! De beroemde show OVO - 'ei' in het Portugees - komt naar Brussel in een vernieuwde versie: een uitbundig magisch decor, spectaculaire acrobatische acts, originele personages, herwerkte kostuums en meeslepende muziek. De fascinerende insectenkolonie van OVO schittert meer dan ooit: 53 acrobaten en muzikanten komen samen in een show die betovert!

Achter De Schermen Van Het Belgische Koningshuis Foto 3 1024X683
Lezingen

"200 jaar Belgische Dynastie" door BRIGITTE BALFOORT

Achter de schermen van het Belgisch koningshuis. Tijdens deze causerie gaat Brigitte Balfoort verder dan de actuele verhalen over het koningshuis die dagdagelijks de pers halen. Als we de bijna 200-jarige geschiedenis van onze dynastie bestuderen, ontdekken we tal van verhaallijnen die de basis van boeiende romans hadden kunnen vormen. Het zijn verhalen over politiek, relaties, macht en natuurlijk over glamour. Deze voordracht is inmiddels een klassieker en wordt gesmaakt door zowel voor- als tegenstanders van de monarchie.

Beeld Slotmanifestatie FZT 2026
West-Vlaanderen

2026.10.27 Slotmanifestatie Fietszoektocht

Feestelijke afsluiter van de fietszoektocht, inclusief prijsuitreiking. Lezing door voormalig profwielrenner Jelle Wallays over zijn carrière en weg na de topsport. Hij fietste door Europa voor Kom op tegen Kanker en werkt vandaag samen met een slechtziende sporter richting de Paralympische Spelen van Los Angeles 2028. Een verhaal vol passie, veerkracht en nieuwe dromen.