Fietstocht 60 km - Richting De Pinte en terug

Fietstocht 60 km.---- Verdeeld in 4 etappes van 15 km. ---- Prijs 45 euro; inbegrepen 3 drankjes en de middagmaaltijd ( Stoofvlees "Vander Ghinste roodbruin"-frietjes - appelmoes of slaatje).----------Partners die niet meefietsen kunnen ook de middagmaaltijd + drankje komen nuttigen voor 35 euro ---Restaurant "Het klooster"--Baron de Gieylaan 25A De Pinte
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens

Oudenaarde - De Pinte
20-08-26
Ontvangst 09:45
Aanvang 10:00
Einduur 17:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 30
Prijs: 45,00 euro voor leden
Prijs: 45,00 euro voor niet leden
Prijs middageten + drankje: 35,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

We starten om 10.00u op het Ohioplein in Eine.

De eerste etappe gaat naar Welden,Nederzwalm, Dikkelvenne, Semmerzake en zo naar Eke voor een eerste stop aan de kerk.

Daarna rijden we richting Zevergem en De Pinte en komen aan bij het restaurant na opnieuw 15km.
Hier schuiven we aan tafel voor een maaltijd ( Stoofvlees "Vander Ghinste roodbruin"-frietjes - appelmoes of slaatje) + drankje.
Na de rust met maaltijd, rijden we verder richting Oudenaarde via Nazareth en Lozer voor een laatste stop.
Daarna vatten we onze laatste 15 km aan richting Eine, via Lede, naar onze aankomst, waar tevens de start was.

Neos Oudenaarde

Contactgegevens
g.robbens@gmail.com
Deel deze activiteit:

Ook Interessant

Prov. Fiets Zoektocht
Sport- en bewegingsactiviteiten

16 juli - Provinciale Fietszoektocht editie 2026

Fietszoektocht 9de editie ----Toeren in Lieveland----Prijs: 3 euro voor het boekje.--------- Info : Guido Robbens +32 475 53 38 72 -- g.robbens@gmail.com.

Provinciale wandeldag Ronse
Sport- en bewegingsactiviteiten

23-07-2026 Provinciale wandeldag in Ronse

Neos Ronse organiseert dit jaar de Provinciale Wandeldag van Neos Oost-Vlaanderen. Er zijn drie wandellussen: 5, 8 en 13 km. De wandelroutes laten jullie kennis maken met de prachtige omgeving en natuurpracht van Ronse. De wandeling van 5 km is een prachtige art-deco wandeling doorheen de stad. Alle wandelroutes zullen volledig uitgepijld zijn waardoor je de routes volledig op eigen houtje kan ondernemen. Bij de start van de wandeling ontvang je een programmaboekje met wandelplan.

Expo Ename
Culturele evenementen

27/08 - Bezoek Expo Macht, verlies en herleving in Ename

Rondleiding donderdag 27/08/2026 van 14:00 tot 16:00 met 2 gidsen. De mogelijkheid om af en toe te zitten (banken/museumstoelen) Bij de tijdelijke expo Macht, verlies en herleving in Ename wordt de 2e zaal van de vaste tentoonstelling over de geschiedenis van Ename erbij genomen. Het Archeopark kan vanop de 2e verdieping uitgelegd worden, waar men een mooi zicht heeft. Daarna gaan we naar de cafetaria om nog een drankje te nuttigen en wat na te praten. (Drankje inbegrepen in de prijs) Voor de aktievelingen is er een kleine wandeling ingericht, om naar het Archeopark te komen. Deze wordt begeleid door onze sportafgevaardigde Guido Robbens. Start : Ohioplein Eine - samenkomst aldaar tot 13.15u. Afstand : 2.75 km. Na het bezoek kan er teruggewandeld worden.