29 September 2026 - Bezoek Roeselare - Dagtrip

Praktische gegevens
Prijs uitgesplitst
Inbegrepen :
Busreis 25 euro
Centrumwandeling Roeselare : 5 euro
Maaltijd + Aperitief + 1 drank bij de maaltijd = 30 euro
Keuze uit : - Gerookte casselrib, gratin aardappeltjes, bruine jus en lentegroentjes
- Duo Schotse zalm en scampi, fettucine, zachte kerrie en bio groentjes
- Veggie schotel van de chef
Gelieve uw keuze vóór 21/09/2026 te laten weten aan Jeanine : jedewal@outlook.com.
Bezoek Arhus : Kenniscentrum van Roeselare : 5 euro
Bezoek Kasteel Brouwerij Vanhonsebrouck : 12 euro
Totaal : 25 + 5 + 30 + 5 +12 = 77 euro
Voorlopige planning :
We vertrekken met de bus naar Roeselare om 8.30u stipt tussen het begin van de Ham en de ingang van Leopoldshotel.Dus wees op tijd.
Op het programma :
- Wandeling met gids doorheen het centrum van Roeselare. Langs de mooiste plekjes en alle stille getuigen van het boeiende verleden van de stad.
- Middageten : Hoofdschotel met aperitief en drankje in brasserie Arhus
- Bezoek aan Kenniscentrum van Roeselare : Arhus.
- Bezoek Kasteel Brouwerij Vanhonsebrouck is een bekende Belgische familiebrouwerij gevestigd in Izegem, West-Vlaanderen.Een brouwerijbezoek bestaat uit een rondleiding van 1,5 uur met professionele gids, headset en uitleg aan de hand van multimediafilmpjes. Je start de rondleiding met een proeverij van een bierpraline en eindigt met een proeverij van 1 sterk blond bier (25 cl) en 1 sterk fruitbier (25 cl). Tot slot krijg je een gratis fles speciaalbier van 75 cl mee als geschenk naar huis.
Neos Oudenaarde
