Dinsdag 8 september 2026 - Daguitstap naar Dinant

Een ontspannen dag vol geschiedenis, indrukwekkende uitzichten en rust op het water.
Culturele daguitstappen

Praktische gegevens

Dinant
08-09-26
Ontvangst 08:15
Aanvang 08:30
Einduur 19:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 14
Prijs: 98,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

10.15 - Bezoek aan de Citadel van Dinant op eigen tempo met een Histo-Pad  (https://www.citadellededinant.be/nl/histopad  Boven genieten we van het binnenplein  met een prachtig panorama over de Maasvallei. Om onze beentjes te sparen (408 trappen!) zal onze chauffeur met ons tot boven rijden 😊

12.00 - Groepslunch in de zaal van de Citadel Restaurant La Citadelle. Dit restaurant ligt direct aan de voet van de kabelbaan en de kerk. Geen extra wandeling nodig. Uitstekende Ardense driegangenmenu met aangepaste dranken.

15.00 - Een rustgevende boottocht op de Maas (route Dinant-Anseremme tussen de twee sluizen van de stad 45 min.). Iedereen zit comfortabel en droog bij slecht weer.

Gids door de luidspreker aan boord.

16.00 Vrije tijd  - Gelegenheid voor een koffie op de boulevard of het kopen van de Couque de Dinant. 

UUR EN PLAATS VAN VERTREK: 08.30 – Stationsplein (kant GITO)

PRIJS: 98 €

INSCHRIJVEN KAN TOT 22 AUGSTUS 2026

REKENINGNUMMER: BE40 7390 2226 7763

Neos Overijse

Contactgegevens
overijse@neosclub.be
Deel deze activiteit:

Ook Interessant

OVO Cirque Du Soleil Jpeg.1
Culturele evenementen

Cirque du Soleil: OVO

Liefhebbers van Cirque du Soleil kunnen wederom hun hartje ophalen dit najaar! De beroemde show OVO - 'ei' in het Portugees - komt naar Brussel in een vernieuwde versie: een uitbundig magisch decor, spectaculaire acrobatische acts, originele personages, herwerkte kostuums en meeslepende muziek. De fascinerende insectenkolonie van OVO schittert meer dan ooit: 53 acrobaten en muzikanten komen samen in een show die betovert! -> LANCERING INSCHRIJVINGEN INSCHRIJVINGEN LOPEN TOT UITERLIJK 26 JUNI 2026 OF ZOLANG DE VOORRAAD STREKT -> bij een groots event (= promotor) dient er tijdig te worden afgesloten, om de vroegboekkorting te garanderen. Bekijk hieronder het zaalplan waar de Neos-zitplaatsen zich bevinden (tribune A, B en D). We legden de hand op 1.000 Neos-tickets, dus aarzel niet! ---------------------------------------------------------------------------------------- Opgelet, categorie 3 is ondertussen UITVERKOCHT Niet getreurd! Er is nog voldoende tickets in categorie 4. Zet deze formule dan ook open op je website ---------------------------------------------------------------------------------------- Categorie 3 (UITVERKOCHT!) bevindt zich grotendeels in tribunes B en D, met uitzondering van de laatste 8 rijen van deze tribunes. Deze zitjes zijn categorie 4.  Categorie 4 bevindt zich grotendeels in tribune A, met uitzondering van de voorste 10 rijen, stoel 1-6 -> iets meer centraal. Deze zitjes zijn categorie 3. Prijzen Neos-ticket categorie 3: €103 p.p. (i.p.v. €108) - UITVERKOCHT Neos-ticket categorie 4: €92 p.p. (i.p.v. €97)) Neos-ticket cat. 3 incl. busvervoer en lunchpakket* (rit huiswaarts): € 138 p.p. - UITVERKOCHT Neos-ticket cat. 4 incl. busvervoer en lunchpakket* (rit huiswaarts): € 127 p.p.  *het lunchpakket bestaat uit 2 belegde sandwiches, een versnapering en een flesje water (50 cl). Dit lunchpakket zal klaar staan in de bus bij de rit huiswaarts. Klik hier om de inschrijvingsprocedure te bekijken

20261215_Foto Lemmens Instituut Percussie
Culturele evenementen

Luca Percussions & Marimba Christmas Parade

Tijdens de startdagen kregen we van verschillende clubs de vraag wanneer we nog eens iets zouden organiseren in het Lemmensinstituut. Die vraag is zeker niet in dovemans oren gevallen! Met veel enthousiasme kondigen we dan ook ons kerstconcert aan, dat plaatsvindt op dinsdag 15 december 2026 om 20.00 uur in het Lemmensinstituut. Op het programma staan klassieke kerstmuziek, aangevuld met traditionele Carols en enkele wereldpremières. "Samen willen we er een warme, sfeervolle en onvergetelijke muzikale kerstavond van maken. We hopen jullie talrijk te mogen verwelkomen!"

Abdij Maredsous
Culturele daguitstappen

Daguitstap naar Maredsous op maandag 5 oktober 2026

Bezoek aan de abdij en lunch ter plaatse. Na de luch rondrit door de vallei