Marcel zingt Boudewijn de Groot

Om zijn vader te eren, brengt Marcel de Groot een uniek concert. Het publiek krijgt een prachtig overzicht met verhalen en anekdotes uit een unieke carrière van vaderlief. Interesse? Hou deze datum dan vrij. Meer info volgt wanneer wanneer uw club de activiteit heeft overgenomen uit de Bib ( dit is pas mogelijk vanaf begin juli), dan pas is de rode knop zichtbaar en kan je inschrijven. Dat doe je steeds via je eigen clubwebsite.
Culturele evenementen

Praktische gegevens

GC Het Koetshuis, Strijtemplein 15, 1760 Roosdaal
11-10-26
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 0
Deelnameprijs: 35,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Boudewijn de Groot heeft zijn naam niet gestolen. Waar hij ooit begon als protestzanger, groeide hij uit tot een van de grootste singer-songwriters van heel Nederland. Hij maakte furore met nummers als ‘Welterusten meneer de president‘, ‘Het Land van Maas en Waal‘ en ‘Prikkebeen‘.

 

Om zijn vader te eren, brengt Marcel de Groot een uniek concert.  Het publiek krijgt een prachtig overzicht met verhalen en anekdotes uit een unieke carrière van vaderlief.

 

Marcel deelt het graag met u.

 

Zowel op de Sinksenfeesten in Kortrijk als op de Gentse Feesten 2025 werden beide pleinen afgesloten door de grote opkomst voor het concert van Marcel de Groot! Het bewijs dat de liederen van zijn vader Boudewijn nog sterk leven, én er werd telkens met volle borst meegezongen door een enthousiast publiek!

 

Datum: zondag 11 oktober 2026  uitzonderlijk om 15u30

Locatie: GCKoetshuis, Strijtemplein 15, 1760 Roosdaal

Neos Vlaams-Brabant

Ook Interessant

03 C Schaduw Montage Compact Met Tekst
Culturele evenementen

In de schaduw van Toon Hermans in Ternat

In de schaduw van Toon Hermans is een eervolle warmhartige Vlaamse hommage aan de grootste Nederlandse cabaretier, volkspoëet en filosoof van de levensblijheid., geïnitieerd door zijn voormalig manager Herman Van Hove. Samen met zangeres Lissa Meyvis.

Oosterweel
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

Daguitstap naar Oosterweel

Een bezoek aan “de werf van de eeuw “. De Oosterweelverbinding maakt de Antwerpse Ring rond, onder de grond. Dit zorgt voor vlotter en veiliger verkeer rond Antwerpen en een betere ontsluiting van de Antwerpse haven. Tegelijkertijd creëert het een groenere en gezondere stad en omgeving. De Oosterweelverbinding zal vanaf eind 2030 in gebruik worden genomen. Onder meer de Scheldetunnel en het Oosterweelknooppunt zullen vanaf dan opengesteld worden voor automobilisten en fietsers. De jaren daarna zal de rest van de infrastructuur volgen. Wellicht zullen de laatste verbindingen in 2033 opengesteld worden. Het einde van de eeuwige files op de Antwerpse ring in zicht? We gaan het samen eens bekijken!

David Criekemans
Lezingen

Amerika stemt, de wereld beeft; de geopolitieke gevolgen van de midterms

Prof. dr. David Criekemans is een prominente Belgische politicoloog, auteur en hoogleraar die geldt als een van de belangrijkste geopolitieke experts van Vlaanderen. Hij doceert internationale politiek aan de Universiteit Antwerpen en is een veelgevraagd analist in de media voor commentaar bij internationale conflicten en buitenlands beleid.