Fietsbijstandsverzekering 2026
Sport- en bewegingsactiviteiten
Fietspechbijstandsverzekering
(bijstand bij pech)
Via Sportievak krijgen Neos-leden een fikse korting op de fietspechbijstandsverzekering van VAB. Voor slechts 30 euro geniet je van het full-option pakket BeNeLux zonder beperking in aantal keren tussenkomst. Normaal kost deze verzekering 58 euro/persoon. Let wel: dit is geen (diefstal)verzekering van de fiets.
Wisselstukken dienen uiteraard wel vergoed te worden tenzij je zelf over een wisselstuk (bv. reserveband) beschikt.
Met de fietspechbijstand heb je 24/24 dekking en hoef je je nooit zorgen te maken dat je met je fiets in panne staat en nergens heen kunt.
Ook Interessant

Culturele evenementen
12.01.2026 ASTRID SIOEN
ASTRID SIOEN

Culturele evenementen
22.02.2026 Grüsse aus Wien_concert
Dit Weense concert van de Internationale Robert Stolz Club, vormt een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse. Wees welgekomen op zondag 22 februari 2026 in de comfortabele zetels van deSingel!
22.02.2026_Grüsse aus Wien_concert

Ontspanningsnamiddagen
Bowling Joyken
Bowling 6 November

