BBQ
Jos Dickens
Contactgegevens
Ook Interessant

stadsbezoek Lier
Na ontvangst met koffie en een Liers vlaaike, historische wandeling met gids, gevolgde door een boottocht. Na de 3 gangenlunch bezoek aan Abarth museum, een collectie van oldtimers en raceauto's.

Fietstocht en Buffet
Ons nieuw bestuurslid Leo Lauwers zal samen met Stan De Kinderen een fietstocht uitstippelen van ongeveer 40 km met een terrasje onderweg ( 1 uur) en een laatste stop aan de molen in Weelde rond 16.00 uur. Om 17 uur wordt iedereen, ook de niet fietsers verwacht in Het Molenslop voor het gekende uitgebreide buffet.

Rik MERCELIS
Rik zal ons begeleiden in het veilig gebruik van onze smartphone. Rik Mercelis is docent ICT aan de hogeschool en in het volwassenenonderwijs (Geel & Turnhout) en Cybercrime Preventie Adviseur bij de politie (zone Balen – Dessel – Mol).

